باد و باران مهمان اصفهان می شود

به گزارش وبلاگ به آبادی، خبرنگاران/اصفهان کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از پیش بینی وزش باد نسبتاً شدید تا شدید و بارش های رگباری و تگرگ در استان خبر داد.

باد و باران مهمان اصفهان می شود

ابراهیم هنرمند در گفت و گو با وبلاگ به آبادی، با اشاره به ورود سامانه ناپایدار از مناطق غربی استان اصفهان، اظهار کرد: فعالیت این سامانه از امروز (شنبه -24 اسفند) در بیشتر مناطق استان به شکل افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید آغاز شده و تا اواخر وقت فردا در سطح استان ادامه خواهد داشت.

وی با پیش بینی بارش های رگباری و رعد و برق در مناطق غربی و جنوبی استان، ادامه داد: در مناطق مرکزی و شمالی استان، امروز بعد از ظهر، وزش باد و گرد و خاک و از اواخر وقت امروز، بارش ها آغاز می شود.

هنرمند گفت: فردا (یکشنبه- 25 اسفند) آسمان در بیشتر مناطق استان، ابری، همراه با وزش باد و بارش های رگباری و گاهی همراه با رعد و برق و تگرگ خواهد بود.

این کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با تأکید بر شدت بارش در مناطق غربی و جنوبی استان، گفت: در این مناطق بارش برف نیز انتظار می رود. همچنین بیشینه دمای هوا در 24 ساعت آینده در نیمه غربی 1 تا 3 درجه سانتیگراد کاهش خواهد داشت.

هنرمند با اشاره به اینکه حداکثر دمای هوای شهر اصفهان امروز بعد از ظهر به 21 درجه سانتیگراد و حداقل دمای طی فردا صبح به 10 درجه سانتیگراد بالای صفر می رسد، افزود: گرمترین نقطه استان خوروبیابانک با 28 درجه سانتیگراد و سردترین نقطه استان هم بویین میاندشت با 5 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

وی با اشاره به بارش باران و گاهی رگبار و رعد و برق برای شهر اصفهان، گفت: از اواخر وقت امروز تا فردا بارش باران در اصفهان پیش بینی می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "باد و باران مهمان اصفهان می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باد و باران مهمان اصفهان می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید