در دستانتان شخصیتتان را بیابید

به گزارش وبلاگ به آبادی، انسان همواره تمایل دارد که خودش را بشناسد. دست های همه ما با هم تفاوت دارد، بعضی بلندتر و بعضی کوتاه تر، انگشتان متفاوت و انواع کف دست ها.

در دستانتان شخصیتتان را بیابید

انسان همواره تمایل دارد که خودش را بشناسد. دست های همه ما با هم تفاوت دارد، بعضی بلندتر و بعضی کوتاه تر، انگشتان متفاوت و انواع کف دست ها. همه این ویژگی ها نشان دهنده یکی از چهار عنصر طبیعت است: هوا، آب، آتش و خاک. این عناصر شخصیت و توانایی هایی را که یک فرد ممکن است داشته باشد معین می نماید.

دست ها با عنصر آب

این دست ها مرطوب هستند و بیشتر عرق می نمایند. شما فردی بسیار عاطفی، با قلب بزرگ ومهربان هستید. اطرافیان و خانواده تان را بسیار دوست دارید و براحتی اشتباه دیگران را می بخشید. ویژگی شخصیتی شما شوخ طبعی و همدلی شماست که در کف دست شما، نشان داده شده است. شما دوست بسیار خوبی هستید، زیرا همواره در صورت احتیاج در کنار کسانی هستید که از شما یاری می خواهند.

دست ها با عنصر هوا

انگشتان بلند و باریک که مفاصلشان به خوبی معین است. این افراد شخصیتی حساس است و رفتار های ظریفی دارند. آن ها معمولاً تا حدودی خشک هستند و ارتباط برقرار کردن با آن ها در ابتدا سخت است.

با اینکه قدرت یادگیری بالایی دارید و هرچه اراده کنید یاد می گیرید، اما برای تصمیم گیری وقت نمی گذارید و همواره عجولانه عمل می کنید.

دست های زمین

انگشتان شما بزرگ، بلند و ضخیم است. به علت اینکه همواره پاهایتان روی زمین است به عبارتی عنصرتان زمین است پوست دست هایتان اغلب خشک است. شما خودتان را قبول دارید و هر کاری را که آغاز کنید حتما تمام می کنید. شما جسور، عاقل و ماهر هستید و همواره دوست دارید کار هایی را انجام دهید که در آن از دست هایتان بهره ببرید.

دست ها با عنصر آتش

کف دستش شما پهن و بلند و انگشتانتان کوتاه است. شما اندام زیبا و شخصیتی سرسخت دارید. نیروی درونی یا شهودی قوی دارید. یکی از ویژگی های اخلاقی شما تصمیم گیری عجولانه است که گاهی موجب دردسر می گردد. زیبایی خاصی دارید. شما افکار خلاقانه خوبی دارید و به سرعت ایده های جدیدی را ارائه می کنید. بسیار پرشور و پر انرژی هستند. به سرعت عصبانی می شوید و به سرعت آرام می گیرید.

منبع: طلا

وبلاگ به آبادی وب گردی وبگردی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "در دستانتان شخصیتتان را بیابید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در دستانتان شخصیتتان را بیابید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید