مهلت پذیرش بدون آزمون دانشجوی ارشد دانشگاه شاهد تمدید شد

به گزارش وبلاگ به آبادی، زمان ثبت نام پذیرش بدون آزمون استعداد های درخشان کارشناسی ارشد سال 99 دانشگاه شاهد تا 13 خرداد ماه 99 تمدید شد.

مهلت پذیرش بدون آزمون دانشجوی ارشد دانشگاه شاهد تمدید شد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ به آبادی، دانشگاه شاهد براساس آئین نامه ششم بهمن پذیرش بدون آزمون استعداد های درخشان دوره کارشناسی ارشد وزارت علوم از بین دانشجویان و دانش آموختگان ممتاز و مستعد دوره کارشناسی پیوسته این دانشگاه و سایر دانشگاه ها براساس شرایط اعلام شده این دانشگاه دانشجو می پذیرد که البته این پذیرش پس از بررسی مدارک علمی، پژوهشی، انجام مصاحبه و بررسی صلاحیت های عمومی در دوره روزانه کارشناسی ارشد سال تحصیلی 1399-1400 صورت می گیرد.

دانشجویان دوره روزانه و شبانه کارشناسی پیوسته دانشگاه شاهد و سایر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ورودی بهمن 94 (به شرط فارغ التحصیلی تا بهمن 98) و ورودی های مهر و بهمن 95 (به شرط دانش آموختگی تا 31 شهریور 99) می توانند در این دوره ثبت نام کنند.

همچنین دانشجویان دوره کارشناسی که تا پایان نیمسال ششم تحصیلی سه چهارم از واحد های درسی کل دوره را گذرانده و به لحاظ میانگین کل جزء 15 درصد دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند و حداکثر طی هشت نیم سال دانش آموخته شوند، می توانند از جمله متقاضیان پذیرش بدون آزمون دانشگاه شاهد باشند. همچنین دانشجویانی که تا پایان نیم سال ششم تحصیلی سه چهارم واحد های درسی کل را گذرانده و جزء 10 درصد برتر بعدی، رتبه های بعد از 15 درصد باشند نیز می توانند در این فراخوان ثبت نام کنند.

براساس شرایط اعلام شده برای ثبت نام در دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه شاهد متقاضیان ثبت نام در این دوره موظف هستند حداکثر سه رشته گرایش مورد علاقه در دوره کارشناسی ارشد را به ترتیب اولویت تعیین کنند و درخواست متقاضیان صرفا در اولویت هایی بررسی می شود که در فرم تقاضا و زمان ثبت نام اینترنتی انتخاب کرده باشند و عدم حضور در مراحل بررسی صلاحیت های عمومی که از سوی دانشگاه اعلام شود، به منزله انصراف متقاضی تلقی خواهد شد.

متقاضیان دوره های فوق تا 20 اردیبهشت 99 می توانستند با مراجعه به سامانه استعداد درخشان دانشگاه نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند که این مهلت تا 13 خرداد ماه تمدید شد.

داشتن کارنامه تحصیلی دوره کارشناسی به تفکیک ترم های تحصیلی، تکمیل فرم ثبت نام بارگذاری شده در سایت دانشگاه، ارسال تصویر تمام صفحات شناسنامه و همچنین حداقل یک عدد توصیه نامه علمی رسمی از مقالات منتشر شده در مجلات علمی، پژوهشی، ثبت اختراع و ... از جمله مدارک لازم برای ثبت نام الکترونیکی در دوره های بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه شاهد است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مهلت پذیرش بدون آزمون دانشجوی ارشد دانشگاه شاهد تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت پذیرش بدون آزمون دانشجوی ارشد دانشگاه شاهد تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید