برگزاری نشست تاج با مسئولان ارکان قضایی فدراسیون فوتبال

به گزارش وبلاگ به آبادی، نشست مشترک مهدی تاج با مسئولان ارکان قضایی فدراسیون فوتبال برگزار گشت.

برگزاری نشست تاج با مسئولان ارکان قضایی فدراسیون فوتبال

به گزارش وبلاگ به آبادی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جلسه رئیس فدراسیون فوتبال با روسای کمیته های مختلف قضایی فدراسیون فوتبال برگزار شد.

در این جلسه که با حضور شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون، بهاروند، نایب رئیس دوم و رئیس سازمان لیگ، تورک، رئیس کمیته اخلاق، حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی، فغانپور، مسئول امور حقوقی و قراردادها، صالحی، رئیس کمیته استیناف، براتی، رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات و حمیسی، رئیس حراست فدراسیون فوتبال برگزار شد، زوایای پیدا و پنهان انضباطی مربوط به برگزاری مسابقات در فصل گذشته مورد بررسی حاضران قرار گرفت.

تحلیل برخی رفتارها و کنش و واکنش های بازیکنان، مربیان و گروهی از تماشاگران در فصل گذشته و تاکید بر برخورد قاطع با هرگونه رفتار تنش زا در فصل جدید از دیگر بخش های این جلسه 5 ساعته در دفتر ریاست فدراسیون فوتبال بود. همچنین مقرر شد پیگیری موضوع استانداردسازی وضعیت استادیوم های تیم های حاضر در لیگ برتر بر اساس الزامات موجود و قوانین مصرح با جدیت دنبال شود.

رئیس فدراسیون فوتبال، روز پنجشنبه گذشته با ارسال نامه ای به استاندارهای اصفهان، آذربایجان شرقی، کرمان، خوزستان، بوشهر، تهران و خراسان رضوی خواهان آماده سازی شرایط استادیوم ها شده بود.

در آن نامه آمده بود:

سازمان لیگ در راستای اجرای منویات و مصوبات شورای امنیت کشور و همچنین قوانین صدور مجوز حرفه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا در نظر دارد در فصل پیش رو لیگ برتر فوتبال از برگزاری مسابقات در استادیوم هایی که فاقد استانداردهای اولیه ایمنی و امنیتی اعم از (استادیوم های فاقد بلیت فروشی الکترونیکی، شماره گذاری صندلی، دوربین های مداربسته و خدمات رفاهی تماشاگران) هستند، خودداری و باشگاه های لیگ رجحان استان مربوطه باید تا تیرماه سال جاری نسبت به رفع درخواست های شورای امنیت کشور اقدام کنند. بدیهی است در غیر این صورت باشگاه ها ملزم به معرفی استادیوم ثالث با امکانات مشروحه فوق در آن استان و یا استان های هم جوار بوده و از سازمان لیگ فوتبال مجوز برگزاری مسابقه اخذ کنند.

همچنین حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ هم در نامه ای جداگانه به باشگاه ها بیان نمود پیرو مصوبه اخیر شورای امنیت ملی کشور و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا در سیستم مجوز حرفه ای، ضروری است که استادیوم های میزبان مسابقات لیگ برتر کشور به تجهیزات لازم جهت کنترل نظم عمومی و تضمین ایمنی و امنیت مجهز شوند.

انتهای پیا،

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برگزاری نشست تاج با مسئولان ارکان قضایی فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نشست تاج با مسئولان ارکان قضایی فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید