ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نساجی، یحیی سورپرایز جدیدی دارد؟ خبرنگاران

به گزارش وبلاگ به آبادی، سرخپوشان در روزی که یحیی گل محمدی به دلیل محرومیت قادر به حضور کنار نیمکت تیمش نیست، آخرین بازی خود پیش از سفر به هند را برابر نساجی برگزار می نمایند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نساجی، یحیی سورپرایز جدیدی دارد؟ خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ به آبادی، بار دیگر پرسپولیس پیش از حضور در لیگ قهرمانان آسیا برابر نساجی مازندران باید قرار گیرد و البته این بار برخلاف بازی قبل از فینال دوره قبلی، دو تیم برابر یکدیگر حاضر خواهند شد.

در روزی که یحیی گل محمدی به دلیل محرومیت ناشی از دریافت چهارمین کارت خود در این فصل در کنار نیمکت حاضر نیست، ساکت الهامی که سابقه همکاری با وی را دارد در بازگشت به لیگ برتر با راهنمایی نساجی روبروی سرخپوشان قرار خواهد گرفت.

پرسپولیس در این بازی همانند ملاقات برابر پدیده مشهد، فرشاد فرجی را به دلیل ابتلا به کرونا در اختیار نخواهد داشت و دیگر نفرات باانگیزه اش آماده رقابت برای حضور در ترکیب اصلی خواهند بود.

حامد لک که سابقه حضور در نساجی را در کارنامه دارد و این بازی از جهات خاصی برایش از اهمیت زیادی برخوردار است در ترکیب اصلی حاضر خواهد بود و امیدوار است پیش از حضور در آسیا کلین شیتی دیگر در کارنامه اش ثبت کند.

با برطرف مصدومیت سید جلال حسینی او در کنار محمدحسین کنعانی زادگان زوج خط دفاعی پرسپولیس را شکل خواهند داد. در سمت راست نیز مهدی شیری حاضر خواهد بود و در سمت چپ نیز سعید آقایی به میدان خواهد رفت.

در خط میانی پرسپولیس احمد نوراللهی در کنار میلاد سرلک دیگر بازیکنی که سابقه حضور در نساجی را در کارنامه قرار گرفته است به میدان می رود و سیامک نعمتی و مهدی ترابی دیگر نفرات مدنظر یحیی گل محمدی برای این بازی خواهند بود. احتمال حضور احسان پهلوان نیز به جای سیامک نعمتی می رود و باید دید کادرفنی سرخپوشان در نهایت چه تصمیمی برای این بازی خواهد گرفت. ترابی و نوراللهی در کنار سرلک به عنوان نفرات آماده این روزهای ترکیب پرسپولیس از بالاترین انگیزه برای موفقیت سرخپوشان در این جدال محسوب می شوند و باید دید برنامه های تاکتیکی ساکت الهامی برای مهار خط میانی قدرتمند پرسپولیس به چه شکل خواهد بود.

وحید امیری و شهریار مغانلو نیز در خط حمله پرسپولیس حاضر خواهند بود. مغانلو که در آخرین تقابلش با نساجی مازندران با ثبت دبل عملکرد خوبی به جا گذاشته، امیدوار است طلسم گلزنی اش را در این بازی بشکند و با روحیه مناسب آماده ملاقاتهای آسیایی گردد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس

حامد لک

سیدجلال حسینی

محمدحسین کنعانی زادگان

مهدی شیری

سعید آقایی

میلاد سرلک

احمد نوراللهی

سیامک نعمتی

مهدی ترابی

وحید امیری

شهریار مغانلو

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نساجی، یحیی سورپرایز جدیدی دارد؟ خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نساجی، یحیی سورپرایز جدیدی دارد؟ خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید