فوتبال دنیا، کلودیو رانیری: اگر در یک بازی گل نخوریم، همه را به مک دونالد می برم!، قهرمانی با لسترسیتی افسانه است

فوتبال دنیا - کلودیو رانیری دلیل بازگشت به لیگ برتر جزیره را علاقه به حضور در فوتبال انگلیس دانست.

فوتبال دنیا، کلودیو رانیری: اگر در یک بازی گل نخوریم، همه را به مک دونالد می برم!، قهرمانی با لسترسیتی افسانه است

به گزارش خبرنگاران، کلودیو رانیری در اولین کنفرانس خبری به عنوان سرمربی جدید باشگاه فولام، علاقه به فوتبال جزیره را عامل بازگشتش به فوتبال انگلیس دانست.

او در این باره گفت: حس کردم احتیاج دارم تا به انگلیس برگردم. 2 فصل قبل برای به خاتمه رساندن داستان خودم راهی فرانسه شدم اما آنقدر به فوتبال انگلیس علاقه دارم که حس کردم باید برگردم. دستاوردهای من متعلق به گذشته هستند. همیشه نگاهم به آینده است و خواسته بیشتری دارم. امیدوارم بتوانم کار خیلی خوبی در لندن انجام دهم.از بازگشت به کشور فوتبال خیلی خوشحالم. برای من، لیگ برتر بهترین لیگ جهان است. خیلی خوشحالم که مالک فولام سراغ من آمد و حالا با یکدیگر کار می کنیم.

رانیری در ادامه اضافه نمود: فولام گل های زیادی دریافت می نماید و من یک سرمربی ایتالیایی هستم. برای ما، بسته ماندن دروازه تیم اهمیت دارد. وقتی می گویم باید دفاعی بازی کرد، این را از جانب مهاجمان می گویم! باید خیلی جدی کوشش کنیم. قهرمانی با لسترسیتی یک پاداش و افسانه بود. آن را فراموش کنید. حالا به جای فکر کردن به معجزه باید به نبردهای زیاد پیش رو فکر کنیم. باید همراه با هم آماده شویم.هواداران موظفند در روزهای بد از ما حمایت نمایند. الان در دوران بدی هستیم.

سرمربی سابق لسترسیتی در ادامه اضافه نمود: در اینجا به چیزی بهتر از پیتزا احتیاج دارم و این اغذیه کفایت نمی نماید. اگر بتوانیم در یک بازی دروازه خودمان را بسته نگه داریم، همه را به مک دونالد می برم!

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، کلودیو رانیری: اگر در یک بازی گل نخوریم، همه را به مک دونالد می برم!، قهرمانی با لسترسیتی افسانه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، کلودیو رانیری: اگر در یک بازی گل نخوریم، همه را به مک دونالد می برم!، قهرمانی با لسترسیتی افسانه است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید