ژاوی: تیم های ایرانی واقعاً قدرتمند هستند، از تجربه بازی در استادیوم آزادی لذت بردم

به گزارش وبلاگ به آبادی، هافبک اسپانیایی السد از تجربه بازی در استادیوم آزادی که به گفته او جوی فوق العاده داشته، لذت برده است.

ژاوی: تیم های ایرانی واقعاً قدرتمند هستند، از تجربه بازی در استادیوم آزادی لذت بردم

به گزارش وبلاگ به آبادی، ژاوی هرناندس در گفت وگو با سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) با ابراز رضایت از عملکرد السد قطر در بازی رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل استقلال در استادیوم آزادی گفت: به نظرم ما بازی خیلی خوبی را مقابل استقلال به نمایش گذاشتیم، اما هنوز یک بازی دیگر باقی مانده است که می تواند 90 دقیقه باشد و حتی ممکن است بازی به وقت های اضافه کشیده گردد. در فوتبال نمی گردد حدس زد که چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

هافبک 38 ساله السد در ادامه توضیح داد: حداقل ما کارمان را در تهران به خوبی انجام دادیم. ما عملکرد خیلی خوبی را از خود ارائه دادیم و به نظرم عملکرد بهتری نسبت به استقلال به خصوص در نیمه دوم ارائه کردیم. همچنین در نیمه اول حداقل می توانستیم یک گل به ثمر برسانیم.

وی همچنین در خصوص جو موجود در استادیوم آزادی یادآور شد: جو فوق العاده ای در استادیوم حاکم بود و باید بگویم یکی از بهترین جوهایی بود که تا کنون در دوران حرفه ای ام دیده بودم. تمامی تماشاگران فوق العاده بودند. استادیوم آزادی مکان فوق العاده ای برای بازی کردن است. واقعاً از تجربه بازی در این استادیوم لذت بردم، این چیزی بود که واقعاً دوست داشتیم.

ستاره پیشین بارسلونا اکنون به دنبال تجربه قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا با این تیم قطری است، تیمی که با پیروزی در بازی رفت مقابل استقلال در آستانه صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیاست. قهرمان 13 دوره لیگ قطر از سال 2011 به بعد هرگز به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا نرسیده است، سالی که قهرمان آسیا شد.

ژاوی در بخش دیگری از صحبت هایش اعلام نمود: می دانیم که تیم خیلی خوبی داریم. این فصل ما بازیکنان خوبی جذب نموده ایم از جمله گابی، جونگ وو یونگ و چند بازیکن قطری. به نظرم ما توانایی رقابت با دیگر تیم های آسیایی برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را داریم.

اگر ژاوی با السد در این رقابت ها به قهرمانی برسد، تبدیل به اولین بازیکنی خواهد شد که قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا و قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه می نماید.

هافبک السد اما نسبت به صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا خوشبین است. وی گفت: با توجه به نتیجه ای که در تهران گرفتیم، فکر می کنم ما بخت اول صعود هستیم، اما همانطور که در ابتدای صحبت هایم گفتم، کسی نمی تواند حدس بزند که در فوتبال چه اتفاقی خواهد افتاد.

وی توضیح داد: استقلال هم تیمی خوبی دارد و آنها قطعاً برای رقابت به اینجا خواهند آمد چون تیم های ایرانی واقعاً قدرتمند هستند، اما به نظرم ما اعتماد به نفس بالایی داریم. ما به خصوص این فصل خیلی پیشرفت داشته ایم. واقعاً پیش فصل خوبی داشتیم و با رویاهای بزرگ پا به این رقابت ها گذاشتیم.

هافبک پیشین تیم ملی فوتبال اسپانیا با گفتن این جمله که ما کارمان را به خوبی در تهران انجام دادیم و گام رو به جلوی بلندی برداشتیم، اما هنوز یک بازی دیگر در پیش داریم.، به صحبت های خود انتها داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ژاوی: تیم های ایرانی واقعاً قدرتمند هستند، از تجربه بازی در استادیوم آزادی لذت بردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژاوی: تیم های ایرانی واقعاً قدرتمند هستند، از تجربه بازی در استادیوم آزادی لذت بردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید