طارمی به پرسپولیس بیاید تا وفاداری اش را نشان دهد!

به گزارش وبلاگ به آبادی، مرتضی فنونی زاده در مصاحبه با خبرنگاران، در مورد تاخیر در زمان آغاز نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر گفت: من فکر می کنم مسئولان سازمان لیگ باید به فکر عدم تداخل بازی های داخلی با بازی های آسیایی باشند. البته اقدام آنها برای برطرف مسائل استادیوم ها قابل تقدیر است. حالا که تصمیم به تعویق آغاز بازی ها گرفته شده باید تا زمانی که اقدامات اساسی صورت نگرفته است دست نگه دارند و بازی ها را برگزار نکنند.

طارمی به پرسپولیس بیاید تا وفاداری اش را نشان دهد!

کارشناس فوتبال ایران اضافه کرد: فوتبال امروزی فقط مختص به عملکرد یازده بازیکن در زمین مسابقه ندارد. اگر ایران می خواهد در رده های ملی و باشگاهی در سطح آسیا حرفی برای گفتن داشته باشد باید زمینه های سخت افزاری لازم را نیز فراهم کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با مقایسه لیست بازیکنان این تیم برای فصل نوزدهم با چند فصل گذشته که برانکو ایوانکوویچ حضور داشت گفت: تیم هایی که برانکو بسته بود قابل قیاس با تیم فعلی نیست. پرسپولیس در زمان سرمربیگری او از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم بود اما او با درایت فنی و قدرت تصمیم گیری های خود اجازه نداد مسئله ای در روند نتیجه گیری تیم به وجود بیاید.

وی ادامه داد: باید دید گابریل کالدرون چه تاکتیکی را برای تیم در نظر می گیرد و آیا می تواند موفقیت های برانکو را با این همه بازیکن تکرار کند یا اسیر حاشیه های کاذب شده و تاثیرگذاری لازم را نخواهد داشت. قدرت پرسپولیس زبانزد عام و خاص شده و این تیم با همین اعتماد به نفس فردی و شخصیت تیمی می تواند همچنان جام بگیرد.

فنونی زاده درباره تغییر احتمالی سبک بازی های پرسپولیس اضافه کرد: شک نداشته باشید بازی هایی که کالدرون برای پرسپولیس در نظر می گیرد هجومی تر از دوران برانکوست. کالدرون از آرژانتین می آید و قطعاً سبک بازی مدنظرش با فصول گذشته پرسپولیس تفاوت زیادی در قدرت خط حمله دارد. بزرگترین مشکل فعلی پرسپولیس نداشتن مهاجم است. واقعیت این است که ما در ایران مهاجم خوب نداریم. شاید اگر مهدی طارمی به پرسپولیس باز می گشت هم به خودش و هم به پرسپولیس لطف می کرد. او در لیگ ستارگان قطر هیچ پیشرفتی نکرد. اگر به اروپا نرود ظلم بزرگی در حق پرسپولیس کرد. چون الان همه تیم به او نیاز دارند و باید وفاداری خود به پرسپولیس را نشان دهد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "طارمی به پرسپولیس بیاید تا وفاداری اش را نشان دهد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طارمی به پرسپولیس بیاید تا وفاداری اش را نشان دهد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید