اسکوچیچ به دنبال حضور مربی جدید در تیم ملی ایران

به گزارش وبلاگ به آبادی، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به دنبال حضور یک مربی بدنساز مجرب در کادرفنی است.

اسکوچیچ به دنبال حضور مربی جدید در تیم ملی ایران

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ به آبادی، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران این روز ها به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی رقابت های فوتبال در کرواسی حضور دارد و قرار است پس از معین شدن تکلیف برگزاری ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال به ایران بیاید.

تکلیف کادرفنی اسکوچیچ در تیم ملی ایران تا حد زیادی معین شده است. تونی اوسنیک، مربی اسلوونیایی که سابقه دستیاری اسلاویشا استویانوویچ در تیم ملی این کشور و فعالیت کنار اسکوچیچ در تیم های خونه به خونه بابل و صنعت نفت آبادان را در کارنامه دارد، به عنوان دستیار خارجی سرمربی 51 ساله تیم ملی در این کادر حضور دارد و ملادن زگانیر، مربی دروازه بان هایی که همشهری دراگان است و به تازگی از کادرفنی تیم ملی کویت جدا شده است هم دروازه بان های تیم ملی را تمرین خواهد داد.

کریم باقری و وحید هاشمیان هم دستیاران ایرانی اسکوچیچ در تیم ملی هستند. مهدی حسین پور، آنالیزور مارک ویلموتس در تیم ملی که سابقه حضور در تیم فنی زلاتکو کرانچار و حمید استیلی در تیم ملی امید دارد هم در کادر فنی جدید تیم ملی حضور دارد.

هرچند اسکوچیچ در صنعت نفت از آنالیزور و مربی بدنساز در کادر خود استفاده نمی کرد و این کار ها را خودش انجام می داد، اما فدراسیون فوتبال به سرمربی کروات تیم ملی اعلام نموده باید از یک مربی بدنساز هم در کادر خود بهره ببرد.

تیم ملی ایران در زمان سرمربیگری کارلوس کی روش مدت ها از میکو کویالا فنلاندی و دیه گو جیاچینو آرژانتینی به عنوان مربی بدنساز استفاده می کرد و پس از جدایی کویالا، میک مک درموت هم در امور بدنسازی به کی روش یاری می کرد. البته میکائیل موریرا و سباستین پرتغالی هم وظیفه انجام دادن تمرین های بدنسازی با بازیکنان مصدوم را عهده داشتند.

همچنین در زمان سرمربیگری مارک ویلموتس هم یک بدنساز بلژیکی به نام کوین مینیا در کادرفنی تیم ملی فعالیت می کرد.

حال باید دید اسکوچیچ مربی بدنساز خود را از خارج کشور به ایران می آورد یا از نفرات داخلی استفاده می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اسکوچیچ به دنبال حضور مربی جدید در تیم ملی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ به دنبال حضور مربی جدید در تیم ملی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید