طعنه عجیب معاون وزیر به علی کریمی

به گزارش وبلاگ به آبادی، مهدی علی نژاد در انتها رای گیری در انتخابات ریاست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و پس از انتخاب مازیار ناظمی به عنوان رئیس جدید این فدراسیون گفت: به مازیار ناظمی و از سایر نامزدها که با رعایت اخلاق در مجمع شرکت کردند، تبریک گفته و تشکر می کنم. فدراسیون اتومبیلرانی 13 ماه با سرپرست اداره شد. من در مجمع سالیانه این فدراسیون گفتم که در بخش همگانی و قهرمانی احتیاج به کار بیشتر وجود دارد و ظرفیت این فدراسیون بیشتر از حد فعلی است و معتقدم روزهای خوبی را در این فدراسیون شاهد خواهیم بود.

طعنه عجیب معاون وزیر به علی کریمی

وی اضافه کرد: رقابت در حال حاضر تمام شده و فضای فدراسیون باید توام با رفاقت و همدلی باشد تا موفقیت حاصل گردد.

معاون وزیر ورزش گفت: آموزش یکی از مسائل مهم در کارهای فدراسیون است که باید با نگاه علمی به آن پرداخته گردد. همچنین باید از ظرفیت های بین المللی استفاده کنیم و برگزاری تورهای مختلف یکی از این روش هاست. موتور فدراسیون اتومبیلرانی باید با سرعت و قدرت بیشتری کار کند.

علی نژاد توضیح داد: شاهد رقابت نزدیکی در انتخابات بودیم و مازیار ناظمی در دور دوم با 25 رای به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد. اتومبیلرانی و موتورسواری ظرفیت های مغفول زیادی دارد که هنوز از بالقوه به بالفعل تبدیل نشده است. اتومبیلرانی و موتورسواری رشته های بسیار جذابی هستند که با آحاد مردم سرکار دارند. علاوه بر این می توانند در بخش های قهرمانی و حرفه ای فعال باشند و درآمدزایی نمایند.

وی گفت: وزارت ورزش در این انتخابات هیچ کاندیدایی نداشت و رقابت کاملاً آزاد برگزار گردید. بعضی از کاندیداها بحث منتسب بودن به وزارت ورزش را مطرح کردند، ولی ما توضیح دادیم که تنها به دنبال سلامت انتخابات هستیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان درباره عملکرد ورزش ایران در سال 99 عنوان نمود: با وجود کرونا سال بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم که با هیچ سال دیگری قابل مقایسه نیست. ورزش ما از شیوع این ویروس آسیب جدی دید و ما کوشش کردیم که این آسیب را به حداقل برسانیم.

علی نژاد ادامه داد: ما در سال 99 شاهد بازگشایی اماکن ورزشی و راه اندازی 20 لیگ قهرمانی بودیم. همچنین اردوهای تیم ملی از شهریور ماه دایر شد تا کسب سهمیه های المپیک با مشکل روبرو نگردد. تیم فوتبال پرسپولیس نیز برای دومین بار در سه سال گذشته نایب قهرمان آسیا شد. امیدواریم در 6 ماهه دوم سال 1400 با گسترش واکسیناسیون شرایط ورزش کشور بهتر گردد.

وی درباره برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: انتخابات فدراسیون فوتبال یکی از بهترین مجامع انتخاباتی ما بود. تعداد اعضای مجمع زیاد شده بود و همین موضوع باعث شد رقابت نزدیکی بین نامزدها شکل بگیرد. کوشش وزارت ورزش این بود که مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال بدون حاشیه و کاملاً آزاد برگزار گردد. اگر کسی هم در سرانجام به خاطر تعداد آرا ناراحت شد، ما آن را جدی نمی گیریم.

منبع: فرارو

به "طعنه عجیب معاون وزیر به علی کریمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعنه عجیب معاون وزیر به علی کریمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید