الهامی: هر بازی را یک فینال بزرگ می دانیم، وارد حاشیه شویم، ضربه می خوریم

به گزارش وبلاگ به آبادی، ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: تا انتها فصل هر بازی را یک فینال بزرگ می دانیم و باید برای رسیدن به هدفمان کمترین اشتباه را داشته باشیم.

الهامی: هر بازی را یک فینال بزرگ می دانیم، وارد حاشیه شویم، ضربه می خوریم

ساکت الهامی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ به آبادی، شرایط تیمش را بعد از پیروزی برابر سایپا مطلوب خواند و گفت: شرایط تیم خوب است و تمرینات را طبق برنامه جلو می بریم. مسئله مهم در بازی با سایپا این بود که بعد از گل خوردن خیلی سریع واکنش نشان دادیم و این گل را جبران کردیم. دریافت سه امتیاز این بازی بسیار مهم بود، ولی دیگر مسابقه قبلی را فراموش کرده و به فکر بازی های آینده هستیم.

وی با بیان اینکه تمام بازی های لیگ برتر سخت هستند، تأکید کرد: در لیگ برتر بازی آسان نداریم و هر تیمی هدف های خاص خودش را دارد. ما 10 بازی دیگر در پیش داریم و هر بازی را مثل یک فینال بزرگ می دانیم. بازیکنان هم می دانند که هر بازی چقدر برای تیم ما اهمیت دارد. امیدوارم کمترین اشتباه را در بازی های آینده داشته باشیم تا به هدف مان برسیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به این پرسش که آیا تراکتور در این فصل قهرمان خواهد شد؟، گفت: پیش بینی در فوتبال غیر ممکن است. چند تیم دنبال قهرمانی هستند و البته همه می دانند شرایط دیگر مدعیان از لحاظ پشتیبانی و مسائل بیرونی چطور است. با این حال تا سرانجام فصل تلاش می کنیم و امیدوارم اتفاقات خوبی برای تراکتور و هوادارانش رخ دهد.

الهامی با اشاره با تقابل تراکتور و مس کرمان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی شرح داد: بازی های حذفی شرایط خاص خودش را دارد و یک اشتباه می تواند باعث حذف یک تیم شود. ما این فرصت را داریم که از طریق یک راستا کوتاه به قهرمانی رسیده و سهمیه آسیا بگیریم، هر چند که کار آسانی نداریم.

وی در سرانجام بیان کرد: ما در یک راستا خوب هستیم و نیاز به حمایت هواداران هم داریم. فقط باید توجه داشته باشیم که اگر وارد حاشیه شویم، ضربه می خوریم. برخی شاید دنبال چیزهای دیگر باشند، ولی ما باید روی کار خودمان تمرکز کنیم و وارد حاشیه نشویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "الهامی: هر بازی را یک فینال بزرگ می دانیم، وارد حاشیه شویم، ضربه می خوریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهامی: هر بازی را یک فینال بزرگ می دانیم، وارد حاشیه شویم، ضربه می خوریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید