اولگنار سولسشایر: پیشرفت پاری سن ژرمن فوق العاده بوده است، رقیب جمعی از بهترین بازیکنان جهان را در اختیار دارد

به گزارش وبلاگ به آبادی، فوتبال جهان- اولگنار سولسشایر برنامه های زیادی برای بازی تیمش مقابل پاری سن ژرمن است.

اولگنار سولسشایر: پیشرفت پاری سن ژرمن فوق العاده بوده است، رقیب جمعی از بهترین بازیکنان جهان را در اختیار دارد

به گزارش وبلاگ به آبادی، اولگنار سولسشایر در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل پاری سن ژرمن در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، آمادگی کامل شیاطین سرخ را مورد تاکید قرار داد.

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد در این باره گفت: پیشرفت تیم پاریسی فوق العاده بوده است. در سال 95 همراه مولده برابر آن ها بازی کردم. بنابراین می بینم که تفاوت فوق العاده ای در این تیم ایجاد شده است. رقیب بعضی از بهترین بازیکنان جهان را در اختیار دارد،؛ یک دروازه بان افسانه ای مثل بوفون، تیاگو سیلوا، امباپه و نیمار.آن ها به پیروز شدن عادت دارند.

سولسشایر در ادامه اضافه کرد: آماده شدن برای این بازی ها سخت است. همواره دیدن بازیکنان از نزدیک خوب است. شاید به وسیله تلویزیون هم چیزهایی دستگیرتان گردد اما با دیدن آن ها از نزدیک، فضاها، الگوها و قواعد متفاوتی را مشاهده می کنید. مثلا وصف سرعت امباپه عملا غیرممکن است! سیستم یاری داور ویدئویی اخیرا به بخشی از فوتبال تبدیل شده. بازیکنان در حال عادت کردن به این مسئله هستند و در طول بازی های جام حذفی انگلیس شاهد استفاده از این سیستم بودیم. امیدوارم داوری بازی مسئله ای نداشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اولگنار سولسشایر: پیشرفت پاری سن ژرمن فوق العاده بوده است، رقیب جمعی از بهترین بازیکنان جهان را در اختیار دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولگنار سولسشایر: پیشرفت پاری سن ژرمن فوق العاده بوده است، رقیب جمعی از بهترین بازیکنان جهان را در اختیار دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید