بارتومئو: امیدوارم تصمیمات VAR به نفع رئال به خاطر تماس پرس با روبیالس نبوده باشد!، بارسلونا همواره مدعی فتح لیگ قهرمانان است

به گزارش وبلاگ به آبادی، رئیس باشگاه بارسلونا مدعی است که این تیم با وجود افت محسوس اش پس از قرنطینه و از دست دادن قهرمانی لالیگا، همچنان مدعی فتح لیگ قهرمانان است و به جنجال ها درباره حمایت داور از رئال مادرید دامن زد.

بارتومئو: امیدوارم تصمیمات VAR به نفع رئال به خاطر تماس پرس با روبیالس نبوده باشد!، بارسلونا همواره مدعی فتح لیگ قهرمانان است

به گزارش وبلاگ به آبادی، خوسپ ماریا باتومئو در گفت و گو با نشریه موندو دپورتیووی اسپانیا، درباره مسائل مختلف حال حاضر باشگاه بارسلونا صحبت کرد. بارسلونا هفته پیش در حالی به کار خود به عنوان نایب قهرمان لالیگا خاتمه داد که پیش از آن هم شانس قهرمانی در جام حذفی را از دست داده بود. در همین حال مسائل حاشیه ای مانند اختلافات بازیکنان با کادر فنی و شایعه جدایی مسی هم بر آشفتگی اوضاع در این تیم دامن زده بود. با تمام این ها بارتومئو معتقد است که آبی و اناری ها برای فتح لیگ قهرمانان اروپا شانس زیادی دارند و جزو مدعیان هستند.

بارتومئو ابتدا به هفته های خاتمهی فصل اخیر لالیگا اشاره داشت و درباره ماجرای جنجالی تصمیمات یاری داور ویدئویی (VAR) به سود رئال مادرید صحبت کرد. او گفت: رئال مادرید پیروز شد ما را (در کورس قهرمانی لیگ) شکست دهد اما به نظر من عملکرد VAR در هفته های خاتمهی لیگ در سطح و اندازه لالیگا نبود. نمی دانم که آیا تماسی از سوی فلورنتینو پرس (رئیس باشگاه رئال مادرید) با لوئیس روبیالس (رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا) بوده است یا نه اما آرزو می کنم که چنین چیزی وجود نداشته بوده باشد، چون در غیراین صورت، ما با مسئله ای عظیم در دنیای فوتبال روبرو خواهیم بود. خاویر تباس (رئیس سازمان لیگ اسپانیا) این موضوع را رد نموده اما او در در فدراسیون کار نمی کند. تصور نمی کنم که هیچ یک از رؤسای باشگاه های لالیگا با روبیالس تماس بگیرد تا درباره مسئله ای به او شکایت کند. ما که این کار را نمی کنیم و اگر هم اعتراضی داشته باشیم آن را به صورت رسمی ارائه می کنیم.

بارتومئو در ادامه درباره شانس بارسلونا برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد و گفت: بارسلونا همواره در همه تورنمنت ها مدعی قهرمانی است. در لیگ قهرمانان هم همینطور اما ما ابتدا باید بر ناپولی غلبه کنیم. من در بازیکنان تیم مان روحیه ای جنگنده و کوشش برای رفع کردن نقاط ضعف شان می بینم. تیم ما قوی و متحد است و این بازیکنان شایسته احترام هستند.

موضوع مربیگری بارسلونا در فصل آینده و احتمال برکناری کیکه ستین برای ورود ژاوی هرناندس مسئله دیگری بود که رئیس باشگاه به آن پرداخت و گفت: در هیچ مقطعی از فصل ما برای حفظ ستین تردید نداشتیم و آینده او در هاله ای از ابهام نبوده است. کاری که بازیکنان و کادر فنی باید انجام دهند صحبت و تعامل با یکدیگر است و آنها هم دارند همین کار را انجام می دهند. من با ژاوی رابطه فوق العاده ای دارم و با او درباره مسائل مختلفی صحبت نموده ام اما او سال آینده با تیم فعلی اش (السد قطر) قرارداد دارد و ما هم با ستین قرارداد داریم. من فکر می کنم که با ستین می توانیم قهرمان لیگ قهرمانان شویم.

بارتومئو درباره خرید های بعدی بارسلونا از جمله نیمار و لائوتارو مارتینس هم تأکید کرد: اگر معاوضه بازیکن در کار نباشد، برگرداندن نیمار کار بسیار سختی خواهد بود.در خصوص لائوتارو هم ما با اینتر مذاکره می کنیم اما فعلاً این مذاکرات تا بعد از لیگ قهرمانان متوقف هستند. ما پروژه جاه طلبانه و 7 بازیکن جدید هم جذب نموده ایم. ترینکائو، بازیکنی که کسی او را نمی شناخت و بهترین بازیکن زیر 21 سال اروپا شد. متئوس فرناندس که به خاطر مسائل اداری نتوانست بازی کند، پدری که یک بازیکن جوان با استعدادی باورنکردنی است و پیانیچ از یوونتوس. علاوه بر این ها کویادو و مونچی هم هستند که آینده روشنی دارند درست مانند اینیاکی پنیا. در حال حاضر اولویت ما تمدید قرارداد مارک آندره تراشتگن است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بارتومئو: امیدوارم تصمیمات VAR به نفع رئال به خاطر تماس پرس با روبیالس نبوده باشد!، بارسلونا همواره مدعی فتح لیگ قهرمانان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارتومئو: امیدوارم تصمیمات VAR به نفع رئال به خاطر تماس پرس با روبیالس نبوده باشد!، بارسلونا همواره مدعی فتح لیگ قهرمانان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید