جنجال تازه؛ فریاد پرسپولیسی ها علیه استقلال!

به گزارش وبلاگ به آبادی، پرسپولیسی ها می گویند چیزی که کشف نموده اند سند تبعیض فدراسیون فوتبال بین استقلال و تیم های دیگر لیگ برتر است.

جنجال تازه؛ فریاد پرسپولیسی ها علیه استقلال!

آن ها می پرسند چرا استقلال این هفته در لیگ برتر بازی نکرد، اما 2 بازی دیگر لیگ برگزار گشت؟

بعضی حتی پا را فراتر گذاشته و مدعی اند این مهندسی آشکار فدراسیون فوتبال علیه پرسپولیس است تا این تیم دوباره قهرمان نشود.

طرفداران پرسپولیس می پرسند چرا وقتی استقلال فقط یک ملی پوش داشت، بازی معوقه اش در هفته 21 با پدیده مشهد برگزار نشد و آیا به خاطر تأثیرگذاری مهدی قایدی در این تیم بوده که برگزار نشده است؟

طرفداران پرسپولیس یک مثال دمدستی هم دارند و می گویند تراکتور هم یک ملی پوش داشت (محمد رضا اخباری) که اردوی کیش را ترک و برای تیم باشگاهی اش در لیگ برتر بازی کرد و اینچنین دو بازی معوقه هفته 21 برگزار گشت الا بازی استقلال.

طرفداران پرسپولیس می گویند قطعاً اگر پرسپولیس یک ملی پوش داشت و بازی نمی کرد و دیگر حریفان در غیاب یک ملی پوش بازی می کردند، نه پدیده با مربیگری سید مهدی رحمتی سکوت می کرد، نه فولاد با جواد نکونام و نه سایپا با کمالوند و نه تراکتور و ماشین سازی با رسول خطیبی و مدیریت زنوزی.

به زعم طرفداران دو آتشه پرسپولیس، فدراسیون فوتبال با مدیریت عزیزی خادم برای جلوگیری از گلات و جام و سهمیه رسیدن به استقلال و سپاهان همه کار می نماید ضمن اینکه بعضی مربیان و مدیران باشگاه ها هم منافع تیم آن شهر را قربانی استقلالی بودن خود نموده اند.

طرفداران پرسپولیس می گویند این تبعیض آشکار بین استقلال و سایر تیم هاست و مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال باید در این خصوص جوابگو باشند.

منبع: ایران ورزشی

منبع: فرارو

به "جنجال تازه؛ فریاد پرسپولیسی ها علیه استقلال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنجال تازه؛ فریاد پرسپولیسی ها علیه استقلال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید