رونمایی از همسر زیبای احسان علیخانی ! ، خودش در اینستاگرام پست گذاشت!

به گزارش وبلاگ به آبادی، خبرنگاران : احسان علیخانی مجری توانمند تلویزیون است یک عکس از او همه را به چالش کشید اما خودش بلافاصله جواب داد.

رونمایی از همسر زیبای احسان علیخانی ! ، خودش در اینستاگرام پست گذاشت!

احسان علیخانی فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است. احسان علیخانی متولد آبان 58 است. برترین دوست احسان علیخانی مادرش است. ماه عسل و مسابقه عصر نو با اجرای احسان علیخانی بسیار در بین مردم پربیننده بود. احسان علیخانی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

ماجرای ازدواج احسان علیخانی چیست؟

یکی از مهمانان برنامه ماه عسل از احسان علیخانی پرسید : چرا شما ازدواج نمی کنید ؟ احسان علیخانی پاسخ داد ما که گرفتار کار هستیم البته با تماشا این بزرگواران فهمیدیم ما تا سن 92 سالگی برای ازدواج فرصت داریم

در زیر عکس یکی از هواداران احسان علیخانی را مشاهده می کنید.

زندگی شخصی احسان علیخانی

مادرش پرستار بازنشسته است و به گفته خودش برترین دوستش است. در دوران مدرسه درسخوان اما شیطون بوده و برای مهار شیطنت مدیر مدرسه او را مبصر کلاس کرد. در دوران دبیرستان 1 سال در تیم نوجوان پرسپولیس و 1 سال سایپا بازی کرد و بعلت 3 بار شکستگی پا دیگر قادر به بازی در چمن نبود و سراغ فوتسال و تنیس رفت.

برپا کننده جشن ها و مراسم مدرسه در دبیرستان و اجرای تئاتر بوده است. سال 1379 با رتبه 770 با رشته مدیریت بازرگانی وارد دانشگاه تهران شد در سال 79 با دستیاری کارگردانی در سریال ها و فیلم های سینمایی وارد کار هنری شد مثل پرونده های مجهول - بهشت آبی - هفت ترانه.

با تماشا اجرای جواد یحیوی به کار اجرا علاقه مند شده ، اولین برنامه زنده اش در سال 1380 بوده ، او اجراهایی مانند صبح آمد و ماه عسل و.. را برعهده داشته است. سال 81 بعنوان کارگردان آیتم وارد شبکه 1 شد و در سال 82 خیلی اتفاقی جلوی دوربین رفت و اجرا را آغاز کرد.

احسان علیخانی ویژه برنامه سال تحویل 94 را با عنوان بهار نارنج روی آنتن شبکه سوم سیما برد.در این ویژه برنامه احسان علیخانی میزبان چهره های معروف عرصه هنر و ورزش بود.

احسان علیخانی همچون سالهای گذشته با ویژه برنامه ماه عسل میهمان شبکه سوم سیما و خانه های مخاطبان شد. ماه عسل 94 با تغییر در دکور و بعلاوه شیوه دعوت میهمانان نوید جذابیت بیشتر و تازگی را در سری برنامه های ماه عسل می دهد.

احسان علیخانی در ماه عسل

ماه عسل نام برنامه ای زنده است که در ماه رمضان هرروز از شبکه 3 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شده است. تا پیش از رمضان 1391 تهیه کنندگی و اجرای این برنامه را احسان علیخانی بر دوش داشت، حتی سال 87 هم فرزاد حسنی مجری این برنامه بود، اما در سال 91 تهیه کننده این برنامه مجید یوسفی و مجری این برنامه علی ضیا انتخاب شدند.

موضوع این برنامه در قالب اجتماعی است. مهمانان این برنامه می تواند از هر قشری باشد از جمله:معلول، شاعر، نخبه و ... مجدداً در سال 92 اجرای این برنامه به احسان علیخانی سپرده شد و این امر در سال 93 تکرار شد.

احسان علیخانی مجری مسابقه عصر نو

علیخانی در سال 1398 اجرای مسابقه استعدادیابی عصر نو را بر عهده داشت. رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، سیدبشیر حسینی و امین حیایی داوران مسابقه عصر نو هستند و احسان علیخانی به عنوان مجری در این برنامه حضور دارد.

منبع : شما و اقتصاد

منبع: رکنا

به "رونمایی از همسر زیبای احسان علیخانی ! ، خودش در اینستاگرام پست گذاشت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از همسر زیبای احسان علیخانی ! ، خودش در اینستاگرام پست گذاشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید