سرپرست شاهین شهرداری بوشهر: مخالفت ها با ویسی دوچندان شده است، مسائل با کسب یک پیروزی حل می گردد

به گزارش وبلاگ به آبادی، سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اعتقاد دارد با نتایج اخیر شاگردان عبدالله ویسی، مخالفت ها با این سرمربی دوچندان شده است.

سرپرست شاهین شهرداری بوشهر: مخالفت ها با ویسی دوچندان شده است، مسائل با کسب یک پیروزی حل می گردد

سعید مسیگر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ به آبادی، درباره اتفاقات تمرین روز گذشته (سه شنبه) تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و شعار چند طرفدار علیه عبدالله ویسی گفت: چند دقیقه تشنج ایجاد شد که پس از دخالت مأموران نیروی انتظامی به انتها رسید. ویسی مخالفانی داشت که این مخالفت ها با نتایج تیم در لیگ برتر، دوچندان شده است. این نتایج باعث شده است مخالفان عکس العمل نشان دهند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است این طرفداران از طرف بعضی اعضای شورای شهر باشند، توضیح داد: بعید می دانم این گونه باشد. در جایی که شما کار می کنید هم حتماً صد درصد افراد موافق شما نیستند. شاهین تیم پرطرفداری است و این طرفداران، سلایق مختلفی دارند. همین مسئله باعث ایجاد مسائلی می گردد که اگر یک پیروزی به دست بیاوریم، قطعاً مسائل حل می گردد.

سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در خصوص واکنش این باشگاه به تداوم جنجال های احتمالی در تمرین شاگردان ویسی به وبلاگ به آبادی گفت: تمرینات فعلاً با حضور طرفداران برگزار می گردد، اما اگر تشنج دیگری ایجاد گردد، ممکن است تمرینات را به استادیوم شهید مهدوی منتقل کنیم و مراحل آماده سازی تیم بدون تماشاگر دنبال خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سرپرست شاهین شهرداری بوشهر: مخالفت ها با ویسی دوچندان شده است، مسائل با کسب یک پیروزی حل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست شاهین شهرداری بوشهر: مخالفت ها با ویسی دوچندان شده است، مسائل با کسب یک پیروزی حل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید