سلطانی فر: نیت اصلی برگزار کنندگان لیگ برتر حفظ نشاط اجتماعی باشد

به گزارش وبلاگ به آبادی، وزیر ورزش و جوانان گفت: نیت اصلی برگزار کنندگان لیگ برتر بایستی حفظ نشاط اجتماعی و رضایت طرفداران از راستا فوتبال و ورزش باشد.

سلطانی فر: نیت اصلی برگزار کنندگان لیگ برتر حفظ نشاط اجتماعی باشد

به گزارش به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ششمین جلسه امنیت رویداد های ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان، داورزنی معاون قهرمانی، احمدی معاون فرهنگی، تاج رئیس فدراسیون فوتبال، سردار رحیمی فرمانده پلیس تهران، سردار کوثری جانشین قرارگاه ثارالله و مسئولان وزارت کشور و نهاد های برگزاری مسابقات در محل وزارت ورزش تشکیل شد.

مسعود سلطانی فر در ابتدای جلسه با تقدیر از زحمات زیاد نیروی انتظامی در برگزاری مسابقات فوتبال کشور گفت: نزدیک به شش هزار مسابقه فوتبال توسط فدراسیون فوتبال در رده های مختلف سالیانه برگزار می گردد و تامین امنیت و آسایش خاطر طرفداران با نیروی انتظامی است و از این بابت از آن ها بسیار متشکرم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: فرمانده میدان در مسابقات ورزشی نیروی انتظامی است و همه باید با آن ها هماهنگ باشند.

مسعود سلطانی فر تاکید نمود: لیگ برتر فوتبال سال جاری منظم تر و در امنیت و آسایش کامل طرفداران برگزار می گردد و فدراسیون فوتبال وظیفه اصلی را در کنترل وضعیت انضباطی باشگاه ها و تیم ها دارد و نباید در برخورد با خاطیان اغماض کند.

وزیر ورزش و جوانان شادی و رضایت مردم را دستاورد مهم اجتماعی لیگ برتر فوتبال دانست و گفت: نیت اصلی برگزار کنندگان بایستی حفظ نشاط اجتماعی و رضایت طرفداران از جهت فوتبال و ورزش باشد.

وی درباره نقش صدا وسیما و برنامه ورزشی ر لیگ برتر آینده گفت: تلویزیون نقش معین کننده در آرامش بخشی تماشاگران و محیط فوتبال دارد و در کنار آن رادیو با آگاهی بخشی و کمک به انتشار اطلاعات درست، کمک کننده مسیولان برگزاری و باشگاه هاست.

مسعود سلطانی فر از دست اندرکاران برگزاری لیگ برتر و فدراسیون فوتبال خواست تعامل بیشتری با رسانه ها و وبلاگ به آبادی داشته باشند و جلوگیری از دامن زدن به نگرانی و دلهره و اضطراب و مقابله با شایعات را وظیفه و رسالت مهم اصحاب رسانه دانست.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "سلطانی فر: نیت اصلی برگزار کنندگان لیگ برتر حفظ نشاط اجتماعی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: نیت اصلی برگزار کنندگان لیگ برتر حفظ نشاط اجتماعی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید