شکنجه های نوزاد 6 ماهه توسط مادر شرور!

به گزارش وبلاگ به آبادی، نوزاد 6 ماهه ای که به علت گرسنه نگه داشته شدن توسط مادر شرورش، وضعیتی وحشتناک داشت با خوش شانسی توسط یکی از اقوام نجات یافت.

شکنجه های نوزاد 6 ماهه توسط مادر شرور!

به گزارش خبرنگار، کودک 6 ماهه ای که عمدا توسط مادرش گرسنه نگه داشته شده بود و در جدال با مرگ بود به طرزی معجزه آسا نجات یافت. یولیا 37 ساله، مادر این نوزاد دختر قصد داشت با غذا ندادن به فرزندش او را بکشد که پیروز به این کار نشد.

بنا به گزارش رسانه های محلی روسیه برادر بزرگتر کاتیا که در ماه آوریل به دنیا آمده بود گاهی به او غذا و آب می داد.

این کودک توسط یکی از دوستان مادر 37 ساله اش نجات پیدا کرد. این زن که صدای خفیفی از گریه نوزاد را حین برگزاری مراسم جشن تولد پسر یولیا از اتاق دیگر شنیده بود با بررسی صدا به تولد این کودک پی برد. مادر این کودک تولد سومین فرزندش را از همه مخفی کرده بود و این نوزاد را در یک اتاق مجزا در آپارتمان محل زندگی اش نگه می داشت.

  • نوجوان 2.5 متری که غول پاکستان لقب گرفته است

پس از آنکه پلیس محلی روسیه در جریان این اتفاق قرار گرفت بلافاصله اقدام به جستجوی آپارتمان این زن کرده و نوزاد را در یکی از اتاق ها پیدا کرد. این نوزاد اهل کارپینسک که دچار سوء تغذیه شدید شده بود بلافاصله با هلی کوپتر به بیمارستانی در فاصله 270 مایلی محل حادثه منتقل و بستری شد. این کودک اکنون در بخش مراقبت های ویژه این بیمارستان بستری است.

پلیس همچنین مادر این نوزاد را بازداشت کرد. بنا به گزارش رسانه های محلی روسیه هنوز علت دقیق این اقدام از سوی این مادر جوان مشخص نشده و او تحت آزمایشات روانپزشکی قرار گرفته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شکنجه های نوزاد 6 ماهه توسط مادر شرور!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکنجه های نوزاد 6 ماهه توسط مادر شرور!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید