مایک رستم پور: حدادی پادشاه بسکتبال ایران است

به گزارش وبلاگ به آبادی، تیم ملی بسکتبال ایران امروز دوشنبه آخرین جلسه تمرینی خود را برای حضور در جام جهانی چین برگزار کرد.

مایک رستم پور: حدادی پادشاه بسکتبال ایران است

در حاشیه این جلسه تمرینی مایک رستم پور بازیکن دورگه تیم ملی با اشاره به اینکه اولین حضورش در تیم ملی ایران را تجربه می نماید، گفت: حس خوبی از این حضور دارم. البته هم تیمی ها و اعضای کادر فنی تیم ملی یاری زیادی کردند تا با شرایط آشنا شوم.

وی درباره کری خوانی یکی از بازیکنان تیم دالاس که گفته بود تیم ملی کشورش میخواهد بهترین تیم آفریقایی در جام جهانی گردد، گفت: در چین یکدیگر را می بینیم!

ملی پوش بسکتبال ایران در خصوص وضعیت خود و پیشینه ای که در بسکتبال دارد، اعلام نمود: رزومه من گویای همه چیز درباره سطح بسکتبالم است. پنج سال است که در بالاترین سطح بازی می کنم، درست است که برای اولین بار به تیم ملی ایران ملحق شده ام اما بازیکن بی تجربه ای نیستم.

رستم پور همچنین به اردوی تیم ملی در پرتغال، روسیه و یونان اشاره نمود و گفت: ما یک کمپ عالی در اروپا داشتیم. در این کمپ از رهبری حامد حدادی استفاده کردیم، حدادی 15 - 10 سال است که تیم ملی را رهبری می نماید و می داند چگونه این کار را انجام بدهد . او پادشاه بسکتبال ایران است و از این بازیکن تبعیت می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مایک رستم پور: حدادی پادشاه بسکتبال ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مایک رستم پور: حدادی پادشاه بسکتبال ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید