فتوحات نو نیرو های صنعا در شمال غرب یمن، هلاکت 15 نظامی سعودی

به گزارش وبلاگ به آبادی، یک منبع نظامی یمنی از فتوحات نو ارتش و کمیته های مردمی یمن در جبهه حرض در شمال غرب یمن اطلاع داد و به کشته شدن ده ها نظامی سعودی به دست نیرو های انصارالله اشاره نمود.

فتوحات نو نیرو های صنعا در شمال غرب یمن، هلاکت 15 نظامی سعودی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ به آبادی، یک منبع نظامی یمنی از فتوحات تازه ارتش و کمیته های مردمی یمن در شهر حرض در شمال غرب یمن اطلاع داد.

بر اساس این گزارش، در جریان این عملیات ارتش و کمیته های مردمی یمن فتوحات تازهی در غرب شهر حرض به دست آوردند.

یک منبع نظامی یمنی به المسیره گفت: در جریان این عملیات گسترده علیه مواضع ائتلاف سعودی در غرب شهر حرض ده ها روستا و مرکز از لوث مزدوران پاکسازی شد.

این منبع اضافه کرد: این عملیات دو روز به طول انجامید و طی آن رزمندگان یمنی پیروز به تسلط بر مساحتی بالغ بر 54 کیلومترمربع شدند. در جریان این عملیات بیش از 500 نفر از مزدوران سودانی و نظامی سعودی کشته و زخمی شدند.

منبع مذکور تاکید نمود: در میان کشته شدگان بیش از 80 مزدور سودانی و 15 نظامی سعودی به چشم می خورد. علاوه بر آن ده ها نفر از مزدوران دیگر اسیر و زخمی شدند.

این منبع نظامی یمنی از به غنیمت گرفته شدن مقادیر زیادی مهمات از جمله ادوات زرهی و تانک ها و تسلیحات سنگین و میان برد متجاوزان و مزدوران در جریان عملیات غرب حرض اطلاع داد.

شهر حرض یکی از مهم ترین شهر های یمن به شمار می رود، زیرا گذرگاهی حیاتی و مهم دارد که آن را به عربستان سعودی مرتبط می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فتوحات نو نیرو های صنعا در شمال غرب یمن، هلاکت 15 نظامی سعودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتوحات نو نیرو های صنعا در شمال غرب یمن، هلاکت 15 نظامی سعودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید