قایدی: مسئولان باشگاه تمرکز و اعصاب من را به هم ریخته اند، اگر شرایط مهیا باشد در استقلال می مانم

به گزارش وبلاگ به آبادی، مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: من قلباً استقلال را دوست دارم و اگر شرایطش فراهم و مهیا باشد هیچ وقت دوست ندارم از این تیم بروم.

قایدی: مسئولان باشگاه تمرکز و اعصاب من را به هم ریخته اند، اگر شرایط مهیا باشد در استقلال می مانم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ به آبادی، مهدی قایدی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل نساجی مازندران در جمع وبلاگ به آبادی گفت: ما از لحاظ روحی واقعاً به هم می ریزیم. نمی دانم چه کسی باید جوابگوی این بی احترامی ها باشد. وریا غفوری می داند، چون همیشه با او صحبت می کنم. من نمی خواهم اصلاً خودم را درگیر این اتفاقات کنم. نزدیک به چهار پنج بازی است که مرتب قول می دهند و می گویند که به باشگاه بیا. من نمی دانم اگر نمی خواستند درست بکنند چرا الکی قول می دهند که ذهن ما درگیر شود!

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه در مورد شما چه بحثی است، مگر قراردادتان را با سعادتمند تمدید نکردید؟، گفت: من ساعت 12 همان شب نزد سعادتمند رفتم. آقای سعادتمند آن شب یک کم خسته بود و گفت می رویم قطر مسئله را درست می کنیم. آمدند قطر صحبت ها را کردیم و گفتند که مهر باشگاه را نداریم. بعد که برگشتیم متأسفانه آقای سعادتمند از سمت خود استعفا کرد. بعد آقای مددی آمد و من مدیر برنامه هایم را که به باشگاه می فرستم مرتب قول می دهند که امروز درست می کنیم، فردا درست می کنیم! اما واقعاً تمرکز و اعصاب من را به هم ریخته اند.

قایدی با اشاره به شرایط نامناسب تیمش در اردو، اضافه نمود: ما وقتی به اردو می آییم به صورت پرسی به ما غذا می دهند. من نمی دانم کجای جهان اینگونه به بازیکنان شان غذا می دهند! می گویند یک غذا بیشتر ندهید، دو دست لباس می دهند و یک دست آن را بر می دارند. با بازیکنان مان هم در زمین تمرینات در ورزشگاه انقلاب سنگ و شیشه جمع می کنیم!

مهاجم استقلال در پاسخ به این سؤال که بازیکنان از صدرنشینی تیم شان مسرور نیستند، گفت: نمی دانیم صاحب مان کیست؟ خدا را شکر هواداران هستند و باید به آنها بگوییم که با چه شرایطی این راستا را ادامه می دهیم، اما ما باید وظیفه مان را انجام دهیم. خیلی ها می دانند که این مسائل در استقلال و پرسپولیس هست، اما واقعاً الان تیمی که صدرنشینی است باید یک نگاه ویژه به آن داشته باشند. ما بازیکن هستیم و باید حق مان را بگیریم.

این بازیکن در مورد پیشنهادهای خارجی که برای او وجود دارند و اینکه آیا در باشگاه استقلال ماندنی است یا خیر، گفت: من خودم هم نمی دانم. من قلباً استقلال را دوست دارم و اگر شرایطش فراهم و مهیا باشد هیچ وقت دوست ندارم از این تیم بروم. اگر اینجا امکانات خوبی وجود داشته باشد هیچکس واقعاً دوست ندارد از استقلال جدا شود.

قایدی در پایان درباره از دست دادن پنالتی نیز شرح داد: از هواداران بابت از دست دادن پنالتی عذرخواهی می کنم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی وبلاگ به آبادی بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قایدی: مسئولان باشگاه تمرکز و اعصاب من را به هم ریخته اند، اگر شرایط مهیا باشد در استقلال می مانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قایدی: مسئولان باشگاه تمرکز و اعصاب من را به هم ریخته اند، اگر شرایط مهیا باشد در استقلال می مانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید