لموشی: به خاطر خستگی اذیت شدیم، خوشحالیم که در صدر باقی ماندیم

به گزارش وبلاگ به آبادی، سرمربی الدحیل از عملکرد تیمش در ملاقات برابر استقلال راضی است. او خستگی زیاد بازیکنان را دلیل اشتباهات فردی آنها دانست.

لموشی: به خاطر خستگی اذیت شدیم، خوشحالیم که در صدر باقی ماندیم

به گزارش وبلاگ به آبادی و به نقل از استاد الدوحه، جدال برگشت استقلال برابر الدحیل در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برنده نداشت و بازی با تساوی دو بر دو به سرانجام رسید.

صبری لموشی، از عملکرد تیمش در این بازی راضی است.

سرمربی الدحیل در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی برگشت برابر استقلال هم هیجان انگیز بود. با این حال نسبت به بازی رفت متفاوت بود به ویژه از نظر فرصت هایی که روی دروازه ها خلق شد. خوشحالیم که در صدر باقی ماندیم.

او ادامه داد: استقلال توانست از روی نقطه پنالتی به گل برسد و ما هم با پنالتی ای که گرفتیم، جبران کردیم. دو تیم کاملا تاکتیکی و حساب شده بازی کردند و همین باعث شد تا مثل بازی رفت شاهد فرصت های زیادی نباشیم. هر دو تیم برای کسب سه امتیاز و شکست نخوردن به بازی آمدند تا شانس صعود را زنده نگه دارند. ما اشتباهاتی داشتیم اما این اشتباهات طبیعی است چرا که بازیکنان خسته هستند و فشار زیادی را تحمل کردند.

لموشی در سرانجام گفت: ما هر سه روز یک بازی انجام می دهیم و طبیعی است که بازیکنان احساس خستگی نمایند. دو بازی دیگر باقی مانده است. برای ادامه دادن به صدرنشینی باید در این دو بازی هم به پیروزی برسیم و نهایت کوشش خود را به کار خواهیم گرفت.

الدحیل با این تساوی 8 امتیازی شد تا در صدر جدول رده بندی باقی بماند، این درحالی است که استقلال با 7 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به الاهلی دوم است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "لموشی: به خاطر خستگی اذیت شدیم، خوشحالیم که در صدر باقی ماندیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لموشی: به خاطر خستگی اذیت شدیم، خوشحالیم که در صدر باقی ماندیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید