مانه: پیشنهاد رئال لذت بخش است

به گزارش وبلاگ به آبادی، اینکه تیم های بزرگی مانند رئال مادرید در فصل جابجایی خواستار شما باشند لذت بخش است اما ما نیز لیورپول هستیم و نباید فراموش کنید تیم های بزرگی را در ماه های اخیر شکست داده ایم.

مانه: پیشنهاد رئال لذت بخش است

مانه: پیشنهاد رئال لذت بخش است

با بازگشت زین الدین زیدان به برنابئو، اخبار دوباره حاکی از تمایل او به انتقال سادیو مانه، مهاجم سنگالی لیورپول به رئال مادرید است اما مانه در آستانه فینال لیگ قهرمانان مدعی شد فعلا اگرچه تمام تمرکز او روی این دیدار خواهد بود اما از ابراز علاقه تیمی چون رئال مادرید خرسند است.

سادیو مانه گفت: این اخبار همواره وجود داشته و شایعات بخشی از فوتبال است و ما بازیکنان باید با این مسائل کنار بیاییم. برای من مهمترین موضوع این است که در حال حاضر در ترکیب لیورپول بازی می کنم و من از حضور در این تیم بسیار خرسند هستم. حالا ما برای یکی از بزرگترین بازی های باشگاهی در فوتبال آماده می شویم و ابتدا باید روی برنده شدن در فینال لیگ قهرمانان تمرکز کنیم.

وی درباره احتمال جدایی از لیورپول و انتقال به رئال مادرید اضافه نمود: اینکه تیم های بزرگی مانند رئال مادرید در فصل جابجایی خواستار شما باشند لذت بخش است اما ما نیز لیورپول هستیم و از قلم نیاندازید تیم های بزرگی را در ماه های اخیر شکست داده ایم.

منبع: ایران ورزشی

به "مانه: پیشنهاد رئال لذت بخش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مانه: پیشنهاد رئال لذت بخش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید