مددی: ورزشکاران دارای امتیاز رنکینگ کشوری به انتخابی تیم ملی دعوت می شوند

به گزارش وبلاگ به آبادی، نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون گفت: ورزشکارانی که بالاترین امتیاز رنکینگ کشوری را داشته باشند به اردو و مسابقات انتخابی تیم ملی و دهه فجر راه می یابند.

مددی: ورزشکاران دارای امتیاز رنکینگ کشوری به انتخابی تیم ملی دعوت می شوند

فریبا مددی، نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون با اعلام این مطلب به خبرنگار ورزشی وبلاگ به آبادی گفت: در مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون بدمینتون تقویم پیشنهادی سال 1400 بررسی شد و برخی برنامه ها از جمله برگزاری مسابقات رنکینگ به صورت منطقه ای مصوب شد.

فریبا مددی درباره برگزاری مسابقات رنکینگ کشوری گفت: در این جلسه مقرر شد مسابقات رنکینگ کشوری در استان هایی که خواستار میزبانی هستند، برگزار شود. همچنین برگزاری دو مرحله مسابقات رنکینگ کشوری زیرنظر فدراسیون تصویب شد تا از مجموع این مسابقات بالاترین امتیاز ورزشکاران برای دعوت به اردوها، رقابت های انتخابی تیم ملی و مسابقات بین المللی دهه فجر محاسبه شود.

وی درخصوص طرح استعدادیابی فدراسیون در سال 1400 گفت: فراخوان استعدادیابی زیرنظر مسئول استعدادیابی بررسی شد تا مستعدین به صورت منطقه ای انتخاب و از هر منطقه و رده سنی نفرات برتر به فدراسیون معرفی شوند سپس جشنواره استعدادیابی را برای افراد رده های سنی زیر 13 سال، زیر 15 سال و زیر 17 سال برگزار می کنیم.

نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون با اشاره به برنامه های فدراسیون در بخش آموزش گفت: در بخش آموزش ها مقرر شد کلاس های آموزشی، ارتقاء داوری و مربیگری و شاتل تایم را مثل سال گذشته برای خانواده ها و مربیان و ورزشکاران برگزار کنیم که در پایان گواهینامه بین المللی از فدراسیون جهانی صادر خواهد شد.

وی از برگزاری جلسه پارابدمینتون در روزهای آینده خبر داد و افزود: در بخش پارابدمینتون مقرر شد در روزهای آینده جلسه پارا بدمینتون را برگزار کنیم و درخصوص برگزاری اردوها جهت شرکت در بازی های پاراآسیایی جوانان و مسابقاتی که در آبان ماه درنظر گرفته ایم، تصمیم گیری کنیم.

مددی با بیان این مطلب که مسابقات بین المللی هندوستان لغو شده است، ادامه داد: درخصوص مسابقات بین المللی دهه فجر و رقابت های بین المللی جوانان هم تصمیم گیری شد در صورت بهبود شیوع ویروس کرونا برگزار شود، چون فدراسیون جهانی مسابقات بین المللی هندوستان را به دلیل وخامت شیوع ویروس کرونا در این کشور لغو کرد. دو داور کشورمان نیز قرار بود این مسابقات را قضاوت کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مددی: ورزشکاران دارای امتیاز رنکینگ کشوری به انتخابی تیم ملی دعوت می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مددی: ورزشکاران دارای امتیاز رنکینگ کشوری به انتخابی تیم ملی دعوت می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید