مدیرعامل شهرداری آستارا کناره گیری کرد، شوک عظیم به فوتبال آستارا

به گزارش وبلاگ به آبادی، در حالی که کمتر از 10 روز از صعود تیم فوتبال شهرداری آستارا به لیگ دسته یک فوتبال ایران می گذرد، مدیرعامل این باشگاه با استعفای خود کادر فنی، بازیکنان و طرفداران این تیم را در شوک فرو برد.

مدیرعامل شهرداری آستارا کناره گیری کرد، شوک عظیم به فوتبال آستارا

آرش بابلیان با انتشار فیلمی در اینستاگرام شخصی خود ضمن تبریک صعود تاریخی تیم فوتبال شهرداری آستارا به لیگ آزادگان و دسته اول فوتبال باشگاه های کشور به عنوان یکی از چهارمین نماینده استان گیلان در این لیگ، گفت: زحمات صادقانه و با غیرت کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا غیرقابل وصل بوده و این افتخار آفرینی یک موفقیت عظیم است.

بابلیان با اشاره به سطح بالای لیگ دسته دوم در فصل گذشته برای تیم فوتبال شهرداری آستارا، اظهار کرد: این تیم تحت مدیریت بنده و سایر اعضای هیئت مدیره با اقتدار در مسابقات لیگ دسته دو کشور یک شگفتی عظیم را آفرید.

مدیر عامل مستعفی باشگاه شهرداری آستارا، اضافه کرد: تیم فوتبال شهرداری آستارا با یک برنامه مدون از لیگ استانی به منطقه ای و لیگ دسته سه کشور و سپس لیگ دو و امروز به لیگ دسته یک کشور صعود نموده و زحمات کادر فنی و سایر اعضای هیئت مدیره در تاریخ ورزش این شهرستان حک شده است.

وی با اشاره به برگزاری جلسات پی درپی در چند روز گذشته با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، فرماندار و نماینده مردم در مجلس و سایر مسئولان برای حضور پرقدرت در لیگ آزادگان عنوان نمود: امیدوارم که نواقص موجود رفع شده تا بتوانیم تداوم افتخارآفرینی های شهرداری را ببینیم.

بابلیان با اعلام استعفای خود از سمت مدیرعاملی این باشگاه، اضافه کرد: من از امروز هیچ مسئولیتی در تیم فوتبال شهرداری آستارا ندارم و از طرفداران و سرمایه گذاران شهرستان خواهش می کنم از این تیم که غرور و خوشحالی را در بین اقشار مختلف مردم این شهرستان ایجاد نموده اند حمایت های لازم را داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مدیرعامل شهرداری آستارا کناره گیری کرد، شوک عظیم به فوتبال آستارا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل شهرداری آستارا کناره گیری کرد، شوک عظیم به فوتبال آستارا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید