ممبینی: می خواهیم عقب ماندگی اقتصادی در داوری را جبران کنیم، پروسه VAR در حال اجرا است

به گزارش وبلاگ به آبادی، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: به دنبال این هستیم تا عقب ماندگی اقتصادی در داوری را جبران کنیم.

ممبینی: می خواهیم عقب ماندگی اقتصادی در داوری را جبران کنیم، پروسه VAR در حال اجرا است

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ به آبادی, راهنمایی ممبینی در حاشیه کلاس توجیهی داوری فوتبال گفت: در این کلاس 127 داور دعوت کردیم که اکثر آنها داوران جوان و خوش آتیه هستند. امیدواریم با طی شدن این مراحل پیشرفت داوری ایران را رقم بزنیم. قطعاً برگزاری این کلاس ها به داوری فوتبال ما یاری زیادی می نماید.

وی درباره کم بودن حق و حقوق داوران, توضیح داد: این موضوع در دستور کار ما قرار گرفته است تا این عقب ماندگی اقتصادی را جبران کنیم. در این رابطه با تاج مذاکره کردیم و بحث هایی با هیئت رئیسه داشتیم و قرار شد تصمیمات خوبی اتخاذ کنیم.

رئیس کمیته داوران مطرح کرد: سعی می کنیم سطح داوری را با تعاملی که با فیفا و AFC داریم و با کلاس هایی که برگزار می کنیم, بیشتر کنیم. مدرس داوری گفت که این کلاسی که در ایران برگزار گردید, جزو بهترین کلاس هایی بوده که شرکت نموده بود. پروسه ویژه VAR در حال اجرا است و سعی می کنیم برای این موضوع نیز از داوران خوب لیگ استفاده کنیم.

ممبینی درباره اینکه اگر داوران در تست های داوری قبول نشوند به آنها مهلت داده می گردد یا خیر, تاکید نمود: مطابق استانداردهای بین المللی می توانیم یک بار دیگر از کسانی که در تست ها قبول نشده اند تست بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ممبینی: می خواهیم عقب ماندگی اقتصادی در داوری را جبران کنیم، پروسه VAR در حال اجرا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممبینی: می خواهیم عقب ماندگی اقتصادی در داوری را جبران کنیم، پروسه VAR در حال اجرا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید