وقتی سرمربی شهرخودرو عذرخواهی می نماید

به گزارش وبلاگ به آبادی، سرمربی شهرخودرو خود را مقصر شکست برابر گل گهر دانست و از این بابت عذرخواهی کرد.

وقتی سرمربی شهرخودرو عذرخواهی می نماید

به گزارش وبلاگ به آبادی از مشهد، اکبر میثاقیان سرمربی شهرخودرو در نشست خبری پس از ملاقات با گل گهر که با شکست 2 بر یک تیمش همراه شد گفت: شانس گل زیادی داشتیم. بازیکنان بعد از گل فکر کردند بازی تمام شده است. تیم حریف یک بازیکنش به مقدار کل تیم ما است.

وی گفت: تیم حریف باتجربه تر بود و ما را برد. همه شکست ها تلخ است. ما شانس برد داشتیم، اما بازیکنانم باور نداشتند. وقتی ما گل زدیم، بازیکنانم از خوش حالی سر ما ریختند. چه من باشم و چه نباشم، تیم ما جزو 10 تیم برتر لیگ خواهد بود. مسئولین باید به باشگاه یاری نمایند و امکانات دهند. من با خواهش و تمنا این بازیکنان را نگه داشتم. این تیم را مدیریت کردم. اگر گل گهر را برده بودیم، تمام لیگ را برده بودیم. من تسلیمم و بابت این شکست عذرخواهی می کنم.

سرمربی شهرخودرو گفت: این تیم نمی افتد؛ چه من باشم و چه نباشم. فرایند تیم خوب است. این تیم برای من مثل ابومسلم است. من هم یک کارایی نموده ام. این تیم بحث فنی ندارد، بحث روحی و استرس است. اگر تعامل داشته باشیم، تیم بهتر می گردد و احتیاج به تقویت در نیم فصل دارد. من نمی خواهم از تیم ایراد بگیرم. تعداد بازیکنان ما کم هستند و بازیکن کم داریم. من این تیم را نبسته ام.

وی گفت: اگر من را می شناسید، می دانید که من نمی گذارم در ترکیب تیمم دخالت نمایند حتی اگر آن فرد همسرم باشد. من چنین آدمی نیستم. من مربی این تیم هستم و در هر سرانجامی مقصر من هستم، اما من اولین مربی این شهر هستم. شما نمی توانید به مربیگری من ایراد بگیرید. این که تیم خارج از مشهد تمرین نموده، به مالک مربوط است، نه من. مثلا اگر من نمی رفتم، تیم در مشهد تمرین می کرد؟

میثاقیان گفت: من می دانم پیروز نیستم، اما تیم احتیاج به تعامل مالک و مسئولان استان دارد و مطمئنا این تیم خواهد ماند. شما همه تقصیر ها را برعهده من می گذارید. شما معتقید من را پولدار کردید؟ من قلبم کنده شده است، اما در حال کوشش هستم. وقتی اطراف تیم خوب نباشد و حاشیه باشد، داخل تیم هم خوب نیست. من فردا دیگر سر تمرین نمی روم و ببینم آیا مالک حاضر می گردد تیم در مشهد تمرین نمایند.

وی گفت: من تابع باشگاه هستم و هر کجا بگویند تمرین می کنیم. شما اکنون می خواهید من را قانع کنید؟ ان شاءالله تیم نمی افتد.

منبع؛ ایسنا

/س.ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "وقتی سرمربی شهرخودرو عذرخواهی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی سرمربی شهرخودرو عذرخواهی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید