پیشرفت فیزیکی راه آهن گیلان بدون تاخیر

به گزارش وبلاگ به آبادی، خبرنگاران/گیلان معاون عمرانی استاندار گیلان بر لزوم تسریع در عملیات اجرایی قطعه های شش و هفت پروژه راه آهن قزوین - رشت - انزلی تاکید نمود و گفت: باید ضمن رعایت مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، در پیشرفت فیزیکی پروژه براساس برنامه زمانبندی، تاخیری ایجاد نشود.

پیشرفت فیزیکی راه آهن گیلان بدون تاخیر

علی اوسط اکبری مقدم در جریان بازدید از فرایند احداث قطعه های شش و هفت راه آهن قزوین - رشت - انزلی در گفت وگو با وبلاگ به آبادی، اظهار کرد: پیمانکاران به منظور جلوگیری از گسترش و شیوع ویروس کرونا ضمن رعایت مصوبات ستاد ملی مدیریت و مبارزه با بیماری کرونا و پروتکل های ابلاغی وزارت بهداشت، با تمام ظرفیت نسبت به حمل مصالح اقدام و با یک سوم ظرفیت نیروی انسانی نسبت به فعال سازی کارگاه اقدام نمایند.

وی بر لزوم تسریع در اجرای پروژه تاکید و توضیح داد: باید به صورت مستمر کوشید تا در پیشرفت فیزیکی پروژه براساس برنامه زمانبندی، تاخیری ایجاد نشود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان، به پیشرفت فیزیکی 40 درصدی قطعه شش این پروژه(حد فاصل ایستگاه راه آهن رشت تا جاده پیربازار به ضیابر) به طول 17 کیلومتر اشاره نمود و یادآور شد: قطعه هفت پروژه نیز از جاده پیربازار به شهر انزلی به طول 20 کیلومتر و انشعاب 9 کیلومتری از ایستگاه راه آهن پیربازار به منطقه آزاد انزلی بوده که با قوت در حال اجرا عملیات اجرایی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیشرفت فیزیکی راه آهن گیلان بدون تاخیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشرفت فیزیکی راه آهن گیلان بدون تاخیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید