چاپگرهای جدید اچ پی با طراحی فشرده به بازار آمد

به گزارش وبلاگ به آبادی، شرکت اچ اپی امروز از طراحی مجموعه جدیدی از چاپگرهای لیزری با طراحی فشرده خبر داد که به خصوص برای استفاده صاحبان مشاغل مناسب است.

چاپگرهای جدید اچ پی با طراحی فشرده به بازار آمد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ به آبادی به نقل از آسین ایج، شرکت اچ اپی امروز از طراحی مجموعه جدیدی از چاپگرهای لیزری با طراحی فشرده خبر داد که به خصوص برای استفاده صاحبان مشاغل مناسب است.

چاپگرهای یادشده از سری 108، MFP 136 و Laser MFP 138fnw بوده و سرعت بالا و سازگاری مناسبی با تلفن های همراه به خصوص برای برقراری اتصال وای - فای و چاپ بی سیم محتوا دارند.

چاپگرهای یادشده به خصوص با توجه به جای کمی که اشغال می کنند مناسب نصب در ساختمان های کوچک مشاغل نوپا و حتی خانه ها بوده و از آنها علاوه بر چاپ می توان برای اسکن و کپی نیز استفاده کرد.

اتصال این چاپگرها به اپلیکیشن Smart App اچ پی برای اجرای بی سیم فرایندهای کاری ممکن است تا از این طریق اسناد موجود بر روی گوشی هم چاپ شوند. سپس می توان این اسناد را با ایمیل یا از طریق فضای کلود هم به اشتراک گذاشت. قیمت این چاپگرها اندک و مناسب بوده و بسته به امکانات جانبی از 160 دلار تا 300 دلار در نوسان است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "چاپگرهای جدید اچ پی با طراحی فشرده به بازار آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چاپگرهای جدید اچ پی با طراحی فشرده به بازار آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید