315 هزار نفر در استان اصفهان مستمری بگیر تامین اجتماعی هستند

به گزارش وبلاگ به آبادی، محمد گورابی پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران از راه اندازی کمپین رویداد خلق مهربانی در استان اصفهان اطلاع داد و گفت: این کمپین چند روزی است که در استان اصفهان راه اندازی شده است و خدمات غیر حضوری نیز در شعبات این کمپن ارائه می گردد.

315 هزار نفر در استان اصفهان مستمری بگیر تامین اجتماعی هستند

وی با بیان اینکه 17 خدمت غیرحضوری توسط سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان ارائه می گردد، اضافه نمود: این خدمات در راستای تکریم ارباب رجوع و کاهش مراجعات حضوری آنان به شعبات پیش بینی شده است و بر همین اساس بنا به برنامه ریزی های اجرا شده تمامی افراد بیمه شده و مستمری بگیر می توانند به خدمات غیرحضوری را به وسیله فضای مجازی دسترسی داشته باشند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان موضوع تردد ارباب رجوع و دسترسی سریع به خدمات را از جمله اهداف این طرح دانست و ابراز داشت: شعبه کاشان از آن جهت برای اجرای این طرح انتخاب شده که جزء شعبات تیپ یک سازمان تامین اجتماعی است و تعداد بیمه شدگان نیز رقم قابل توجهی را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه کاشان پنجمین شعبه استان اصفهان است که کمپین رویداد خلق مهربانی در آن اجرایی می گردد، گفت: با آغاز این کمپین امید است در موضوع آراستگی شعبات تامین اجتماعی و پاسخگویی به ارباب رجوع اقدامات تحسین برانگیزی داشته باشیم که به یقین رضایت بیمه شدگان را نیز در پی دارد.

گورابی با بیان اینکه استان اصفهان 315 هزار نفر مستمری بگیر تامین اجتماعی دارد، اضافه نمود: استان اصفهان دارای دو میلیون نفر بیمه شده تامین اجتماعی است و در کاشان نیز 25 هزار نفر مستمری بگیر و 76 هزار نفر نیز بیمه شده تامین اجتماعی داریم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "315 هزار نفر در استان اصفهان مستمری بگیر تامین اجتماعی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "315 هزار نفر در استان اصفهان مستمری بگیر تامین اجتماعی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید