اخبار کوتاه از پرسپولیس، احتمال اعلام لیست مازاد بعد از اردوی ترکیه، مهاجم ازبک در یک صورت تا انتها هفته می آید

به گزارش وبلاگ به آبادی، لیست بازیکنان مازاد تیم فوتبال پرسپولیس احتمالاً بعد از اردوی این تیم در ترکیه تعیین و اعلام خواهد شد.

اخبار کوتاه از پرسپولیس، احتمال اعلام لیست مازاد بعد از اردوی ترکیه، مهاجم ازبک در یک صورت تا انتها هفته می آید

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ به آبادی، لیست بازیکنان بزرگسال پرسپولیس پر است و از این رو گابریل کالدرون قصد اضافه کردن هر بازیکنی را به تیمش داشته باشد باید یک بازیکن را کنار بگذارد. او تقریباً به این نتیجه رسیده است که در چه پست هایی به چه نفراتی دیگر احتیاج دارد و تصمیماتی جدی برای اعمال تغییرات در ترکیب سرخپوشان دارد.

با این حال باشگاه پرسپولیس برای فاصله دریافت از حواشی احتمالی بعد از اعلام لیست مازاد در نظر دارد بعد از اردوی سرخپوشان در ترکیه اقدام به این کار کند. البته شاید اقدام اخیر آندره آ استراماچونی مبنی بر اعلام لیست مازاد استقلال باعث گردد، پرسپولیسی ها نیز نام این دسته از نفرات تیم خود را اعلام نمایند.

در صورت تأیید نهایی کالدرون و تصویب هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس ایگور سرگیف ازبک تا پاپایان هفته جاری برای عقد قرارداد به تهران خواهد آمد تا در اردوی تیم جدیدش در ترکیه شرکت کند.

پرسپولیس آخر همین هفته راهی اردوی ترکیه می گردد و سه بازی محبت آمیز در این اردو انجام خواهد داد.

حضور یک مدافع، یک هافبک و یک مهاجم در لیست مازاد پرسپولیس تقریباً قطعی شده است.

ره

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اخبار کوتاه از پرسپولیس، احتمال اعلام لیست مازاد بعد از اردوی ترکیه، مهاجم ازبک در یک صورت تا انتها هفته می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخبار کوتاه از پرسپولیس، احتمال اعلام لیست مازاد بعد از اردوی ترکیه، مهاجم ازبک در یک صورت تا انتها هفته می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید