ارسال سه مدل پیامک به متقاضیان طرح ترافیک خبرنگاری از شنبه

به گزارش وبلاگ به آبادی، دبیر کارگروه آنالیز مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه خبرنگاری از ارسال سه مدل پیامک برای خبرنگاران متقاضی سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری از روز شنبه اطلاع داد.

ارسال سه مدل پیامک به متقاضیان طرح ترافیک خبرنگاری از شنبه

فرهاد خوانساری در گفت وگو با وبلاگ به آبادی، گفت: اما از آنجایی که ممکن بود افراد نتوانند به دلیل تعطیلی 4 روزه، اعتراضات خود را ثبت و بیان نمایند، تصمیم گرفته شد، از روز شنبه 18 خرداد پیامک برای دریافت نمایندگان طرح ترافیک ارسال گردد.

وی با بیان اینکه تا زمان ارسال پیامک به دارندگان طرح ترافیک 97 خبرنگاری، این طرح همچنان معتبر است، اضافه نمود:پیش از این عنوان شد که 18خردادماه، مهلت نهایی اعتبار طرح 97 است اما فعلاً در ارتباط با زمان اتمام ترافیک 97 تصمیم گرفته نشده است و تردد تا اطلاع ثانوی بلامانع است.

دبیر کارگروه آنالیز مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه خبرنگاری از ارسال سه نوع پیامک برای وبلاگ به آبادی متقاضی دریافت سهمیه طرح ترافیک خبرداد و گفت: براین اساس در گروه اول به وبلاگ به آبادیی که مشمول دریافت طرح ترافیک شدند، پیامکی ارسال می گردد تا نسبت به پرداخت بهای خدمات و شارژ حساب شهروندی خود اقدام نمایند که در پی دریافت این پیامک تردد این افراد در محدوده با تخفیف 90درصدی محاسبه خواهد شد.

وی با بیان اینکه گروه دوم دریافت نماینده پیامک، وبلاگ به آبادیی هستند که مشمول طرح ترافیک شناخته شدند اما مدارک آنها ناقص بوده است. گفت: در پیامک ارسالی به این گروه تاکید خواهد شد که سهمیه آنها مشروط به تکمیل مدارک است و اگر در مهلت مقرر اطلاعات خود را تکمیل ننمایند به آنها سهمیه داده نمی گردد.

خوانساری با بیان اینکه مخاطب نوع سوم پیامک ارسالی، وبلاگ به آبادیی هستند که در سال 97 سهمیه طرح ترافیک داشته اند اما در سال 98 سهمیه به آنها تعلق نگرفته گفت: این افراد به محض دریافت پیامک دیگر در گروه سهمیه بگیران نیستند و تردد آنها با نرخ آزاد محاسبه خواهد شد.

وی در واکنش به بعضی نقدها از نحوه توزیع سهمیه ها گفت: وبلاگ به آبادی می توانند اعتراضات خود را ثبت و مستندات خود را به دبیرخانه ارائه دهند و مطمئن باشید در صورت مشاهده تخلف از سوی رسانه ها، سهمیه فرد خاطی ابطال خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ارسال سه مدل پیامک به متقاضیان طرح ترافیک خبرنگاری از شنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال سه مدل پیامک به متقاضیان طرح ترافیک خبرنگاری از شنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید