امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام کلاس دهمی ها در مدارس شاهد

به گزارش وبلاگ به آبادی، طبق برنامه زمان بندی ثبت نام دانش آموزان در مدارس شاهد، پیش ثبت نام کلاس دهمی ها که از پنج شنبه، پنجم تیرماه آغاز شده بود، امروز شنبه، بیست و یکم به سرانجام می رسد.

امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام کلاس دهمی ها در مدارس شاهد

به گزارش وبلاگ به آبادی، خانواده های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و سایر افراد متقاضی ثبت نام در مدارس شاهد می توانند به وسیله سامانه سجا به نشانی saja.medu.ir طبق برنامه زمان بندی اعلام شده برای ثبت نام اقدام نمایند.

بر این اساس، مهلت ثبت نام ورودی مدارس شاهد در پایه اول ابتدایی از اول تا هفدهم خرداد ماه انجام شد. همچنین ثبت نام دانش آموزان پایه هفتم از یکم شروع شده و تا 14 تیر ماه ادامه داشت. ثبت نام اینترنتی پایه دهم نیز از پنجم تا 21 تیر مشخص شده بود.

به گفته رزاقی، مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش، با توجه به تسهیلاتی که در جهت رفاه حال خانواده ها در امر ثبت نام فرزندان از سوی اداره کل شاهد در سال های اخیر به ویژه با توجه به شیوع ویروس کرونا در نظر گرفته شده؛ خانواده ها می توانند با ورود به سامانه سجا به نشانی saja.medu.ir نسبت به پیش ثبت نام فرزندان خود در پایه های اول ابتدایی، پایه هفتم و دهم، اقدام نمایند.

بدیهی است پس از اتمام مهلت مقرر، دانش آموزانی که امتیاز لازم را کسب نموده اند با اطلاع رسانی که به وسیله مدرسه صورت خواهد گرفت، برای ارائه مدارک و تکمیل مراحل ثبت نام به مدرسه مراجعه خواهند کرد.

وی ادامه داد: امیدواریم مدیران و همچنین خانواده ها با رعایت حداکثری موارد بهداشتی جهت پیشگیری از گسترش بیماری کرونا بتوانند در کمال آرامش ثبت نام دانش آموزان را طبق روال سال های گذشته در زمان های مقرر به انجام برسانند.

به گزارش وبلاگ به آبادی، یاری سرانه مشارکت دانش آموزان غیرشاهد در دوره ابتدایی حداقل 450 و حداکثر 850 هزار تومان، در دوره متوسطه اول حداقل 530 و حداکثر یک میلیون تومان و در دوره متوسطه دوم حداقل 640 و حداکثر یک میلیون و 300 هزار تومان است.

یاری سرانه مشارکت دانش آموزان شاهد نیز به این ترتیب است: وجوه حاصل از ارائه خدمات آموزشی و پرورشی فوق برنامه دانش آموزان شاهد (فرزند شهید و جانباز 70 درصد و بالاتر) مطابق با ارقام مندرج در جدول مربوطه، از محل اعتبارات بنیاد شهید و امور ایثارگران تأمین و پرداخت می گردد. بر این اساس یاری سرانه دوره ابتدایی 450 هزار تومان، متوسطه اول 520 هزار تومان و متوسطه دوم 650 هزار تومان است.

وجوه فوق برنامه فرزندان آزادگان و جانبازان 50 تا 69 درصد معادل 75 درصد ارقام مشخص شده برای دانش آموزان شاهد، توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران و مابقی آن به عنوان سهم مشارکت توسط اولیای آنها پرداخت می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام کلاس دهمی ها در مدارس شاهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام کلاس دهمی ها در مدارس شاهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید