اهدای 2 دستگاه دیالیز توسط اتاق ایلام به دانشگاه علوم پزشکی استان

به گزارش وبلاگ به آبادی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام از اهدای دو دستگاه دیالیز به دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد.

اهدای 2 دستگاه دیالیز توسط اتاق ایلام به دانشگاه علوم پزشکی استان

شعبان فروتن در آیین اهدای این دو دستگاه که با حضور معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار گشت گفت: این دستگاه ها با هدف شتاب بخشی در ارائه خدمات مطلوب به بیماران این استان اهدا می شود.

او ادامه داد: پیش ازاین نیز 17 هزار قلم انواع دستگاه پالس اکسی متر ثابت، پالس اکسی متر انگشتی، ماسک، شیلد، ست لباس حفاظتی، تب سنج، عینک محافظ، دستکش جراحی، و دستگاه تنفس مصنوعی و دستگاه نوار قلب و محلول ضدعفونی کننده برای مقابله با ویروس کرونا به دانشگاه علوم پزشکی ایلام اهدا شده است.

رئیس اتاق ایلام گفت: برای این تعداد دستگاه پزشکی درمجموع 20 میلیارد ریال اعتبار با همکاری اتاق ایلام، ایران و تهران و کمپین نفس سرمایه گذاری شده است.

فروتن افزود: ارائه خدمات و توزیع لوازم پزشکی مورد نیاز برای مقابله با ویروس کرونا در بیمارستان های استان توسط اتاق ایلام تا ریشه کنی این ویروس ادامه خواهد داشت.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز از تلاش ها و پیگیری های اتاق ایلام برای اهدای وسایل و تجهیزات پزشکی به این دانشگاه تقدیر کرد.

مهتاب شاهماری گفت: دستگاه ها و امکانات پزشکی مناسب و ارزشمندی از طریق اتاق ایلام برای مبارزه با ویروس کرونا در اختیار این دانشگاه قرار گرفته است که این امکانات نقش مؤثری در مبارزه با مقابله با ویروس کرونا دارد.

او اقدام اتاق ایلام در راستای تأمین امکانات پزشکی استان را قابل تقدیر و ارزشمند دانست.

منبع: اتاق بازرگانی ایران

به "اهدای 2 دستگاه دیالیز توسط اتاق ایلام به دانشگاه علوم پزشکی استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدای 2 دستگاه دیالیز توسط اتاق ایلام به دانشگاه علوم پزشکی استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید