سلامتی و پزشکی

فروردین: فراکسیون ورزش مجلس حامی اول ورزش همگانی است

به گزارش خبرنگاران، محمد مهدی فروردین در ایین رو نمایی از طرح ملی شهرهای فعال ایران گفت: ما نماینده مردم هستیم و موضوع کم تحرکی و سلامت مردم الویت نخست فراکسیون ورزش مجلس است.

30 مهر 1399

آزمایش کرونا از روی نمونه بزاق دهان

با این که ظرفیت آزمایش گیری از آن زمان تا به امروز به سرعت بالا رفته است و به 1.5 تا 2 میلیون آزمایش در هفته رسیده است، ولی مسائل جدی، از جمله تأمین لوازم آزمایش و مدت زمان آماده شدن نتایج، همچنان بر جای خود باقی است.

16 مهر 1399

کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری دندانپزشکی منتشر شد

توزیع اینترنتی کارت ورود به جلسه سی و چهارمین آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی در سال 1399 از طریق سایت مرکز سنجش و آموزش پزشکی آغاز شد.

14 مهر 1399

حسین نوری: روزهای سختی را پشت سر گذاشتم

به گزارش خبرنگاران، حسین نوری در خصوص ابتلایش به بیماری کرونا گفت: روزهای خیلی سختی را پشت سر گذاشتم. وقتی این ویروس وارد بدن می گردد، علائمش بعد از گذشت چند روز بروز پیدا می نماید. من جز باشگاه جایی نمی رفتم. یک برهه به خاطر اینکه اعلام شد لیگ برگزار می...

12 مهر 1399

دختربچه اهوازی در جوی فاضلاب کوی سیاحی غرق شد

احمدی بلوطکی از غرق شدن و جان باختن دختر بچه اهوازی در جوی فاضلاب کوی سیاحی اطلاع داد.

8 مهر 1399

سلامت ذهنی و فرهنگی جامعه مدیون قلم خبرنگاران است

به گزارش خبرنگاران ، بابک عابدین؛ رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ در پیامی به ایبنا به مناسبت 17 مرداد (روز خبرنگار)، این روز را به خبرنگاران و فعالان این حوزه تبریک گفت.

6 مهر 1399

انتشار رمان پیشگویانه کرونایی

پل ترمبلی، نویسنده ای که رمانش درباره پاندمی به حقیقت پیوست، می گوید نمی توانست تصور کند که رییس جمهور آمریکا حتی بدتر از شخصیت داستانی او در این زمینه عمل کند.

5 مهر 1399

خبرنگاران 180 هزار آمریکایی تا اوایل شهریور براثر کرونا جان خود را از دست می دهند

تهران- خبرنگاران- براساس پیش بینی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا، شمار مرگ و میر ناشی از بیماری کرونادر آمریکا تا خاتمه ماه آگوست (اوایل شهریور) به 180 هزار نفر خواهد رسید.

31 شهریور 1399

200 روز تعلل در اجرای چک الکترونیک ، قانون چک متولی ندارد!

صدور چک الکترونیک که یکی از مهم ترین قسمت های فاز دوم اجرای قانون چک بود، از آذر سال گذشته تا به امروز اجرایی نشده است. این در حالی است که کمتر از 6 ماه تا اجرای فاز سوم و پایانی قانون چک باقی مانده است و هنوز اقدامات عملیاتی برای قدم سوم هم برداشته نشده...

29 شهریور 1399

نظارت بر معاینه فنی سختگیرانه تر گردد

درپی ابطال آیین نامه ماده 8 قانون هوای پاک درباره معین سن فرسودگی انواع وسایل نقلیه از سوی شورای نگهبان یک کارشناس آلودگی هوا معتقد است که معاینه فنی می تواند ملاک خوبی برای معین سن اسقاط وسایل نقلیه باشد اما ضروری است که سختگیری و نظارت های شدیدی در...

23 شهریور 1399

بحران کرونا؛ دعوای جان و نان در ایالت جورجیا آمریکا

فرماندار جمهوریخواه ایالت جورجیا از شهردار شهر آتلانتا به خاطر الزامی کردن زدن ماسک در اماکن عمومی شکایت کرده و بازگرداندن دوباره محدودیت ها را غیرقابل اجرا دانسته است.

21 شهریور 1399

امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام کلاس دهمی ها در مدارس شاهد

طبق برنامه زمان بندی ثبت نام دانش آموزان در مدارس شاهد، پیش ثبت نام کلاس دهمی ها که از پنج شنبه، پنجم تیرماه آغاز شده بود، امروز شنبه، بیست و یکم به سرانجام می رسد.

18 شهریور 1399

کوبا تحریم های آمریکا در بحبوحه کرونا را محکوم کرد

معاون وزیر خارجه کوبا با اشاره به تلاش های آمریکا برای جلوگیری از پیشرفت کشورش، تحریم های یکجانبه واشنگتن را محکوم کرد.

16 شهریور 1399

شروط انجام جراحی های زیبایی در شرایط کرونا

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره شرایط انجام جراحی های زیبایی در شرایط کرونا توضیح داد.

14 شهریور 1399

فعالیت ون کافه ها غیر قانونی است ، الزامات کار ون کافه چیست؟

ضوابط نحوه صدور مجوز ون کافه ها پس از ماه ها هنوز تعیین نشده و مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر می گوید که فعالیت کافه ون های سطح شهر غیرقانونی است.

7 شهریور 1399

تفکر غرب گرا مانع از کسب صندلی ممتاز ایران در دیپلماسی علمی شده است

یک کارشناس امور بین الملل گفت: راهنمایی کار را در دیپلماسی علمی افراد غرب زده برعهده داشته اند و این امر باعث شده نتوانیم صندلی ممتاز خود را در این عرصه محقق کنیم.

2 شهریور 1399

مدرس ایرانی یوفا: بازیکنان استقلال نتوانستند فشار عصبی خود را کنترل نمایند، کادر فنی کمکی به کاهش استرس نکرد

مدرس ایرانی اتحادیه فوتبال اروپا اعتقاد دارد بازیکنان استقلال مقابل فولاد خوزستان، نتوانستند بر فشار عصبی خود غلبه نمایند.

1 شهریور 1399

هورمون های جنسی زنانه؛ امیدی برای نجات مردان از کرونا

خبرنگاران: آیا سگ ها می توانند کووید 19 را تشخیص دهند؟ برای درمان کرونا، حمام آفتاب نگیرید! هورمون های جنسی زنانه؛ امیدی برای نجات مردان از کرونا. در حال حاضر محققان بریتانیایی در حال کوشش برای آموزش سگ های تشخیص پزشکی، برای غربالگری افراد مبتلا به بیماری...

30 مرداد 1399

در محاصره با اخبار بد، چه کنیم؟

وب سایت فرادید: شوک به جامعه به خاطر اخبار بد می تواند در هر جامعه ای برای مردم زیان بار و آسیب زننده باشد. اخبار بد و نگران کننده یکی از موضوعاتی است که نشاط و شادی را از ساحت اجتماع دور می کند. با این حال طی چند وقت اخیر سرعت حوادث و رخداد ها به طرزی باورنکردنی...

26 مرداد 1399

مسابقات والیبال کشور لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور با دستور داورزنی تا اطلاع ثانوی لغو شد

24 مرداد 1399
تعداد: (144)