بازدید حاتمی کیا از فرایند فروش اینترنتی خروج

به گزارش وبلاگ به آبادی، کارگردان فیلم سینمایی خروج عصر شنبه، 30 فروردین از سامانه اینترنتی اکران کننده این اثر بازدید کرد.

بازدید حاتمی کیا از فرایند فروش اینترنتی خروج

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری وبلاگ به آبادی، پس از اعلام فروش یک میلیاردی فیلم خروج و برآورد 211 هزار نفر تماشاگر با احتساب معیارهای سنجش تعداد تماشاگر در شبکه نمایش خانگی یعنی در نظر دریافت حداقل 2/5 نفر به ازای یک بلیط، ابراهیم حاتمی کیا ظهر روز شنبه 30 فروردین 99 در بازدیدی از پلتفرم فیلیمو از نزدیک در جریان فرایند فروش این فیلم نهاده شد.

در این بازدید طرفین به ادامه این حرکت نو و جریان ساز در سینما تأکید کردند و این اقدام را مقدمه راهی دانستند که سینمای دنیا مدت ها قبل در آن جهت حرکت نموده است. با توجه به نامعلوم بودن زمان بازگشایی سینما ها و ادامه دار بودن اکران اینترنتی خروج، طرفین این ملاقات طرح سینمای آنلاین را اقدامی درست برای مردم و اهالی سینما دانستند تا هم مردم سرگرم باشند و هم هنر-صنعت سینما به رونق و شکوفایی خود ادامه دهد. همچنین فیلم سازان می توانند طی این طرح دریچه های جدیدی برای نمایش فیلم هایشان را تجربه نمایند تا دیگر مجبور نباشند در صف اکران بایستند.

در جریان این بازدید با تأکید بر اینکه صنعت سینما به خاطر شیوع ویروس کرونا دوران سکون را پشت سر می گذارد و سینمادار و فیلم ساز هر دو با هم متضررند، متولیان سینمای آنلاین ادامه این اقدام را نیازمند قانون گذاری درست در زمینه حق انتشار و مالکیت معنوی دانستند. امری که باعث می گردد تا جهت برای فیلمسازها و صاحبان سرمایه هموار باشد و حقوق مولفان و صاحبان آثار به دلیل نبود حق انتشار تضعیف نگردد و بدین ترتیب مابقی اهالی سینما به این طرح اعتماد نمایند و چراغ اکران آنلاین روشن بماند.

در انتها این بازدید ابراهیم حاتمی کیا فرایند و نحوه فروش فیلم سینمایی خروج را در دو سرویس فیلیمو و نماوا از نزدیک مورد آنالیز قرار داد.

انتهای پیغام /4143/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "بازدید حاتمی کیا از فرایند فروش اینترنتی خروج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید حاتمی کیا از فرایند فروش اینترنتی خروج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید