بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از سایت خبری چمدان

به گزارش وبلاگ به آبادی، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور در سایت خبری چمدان ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و تبریک این روز به سؤالات خبرنگاران این سایت خبری پاسخ داد.

بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از سایت خبری چمدان

به گزارش خبرنگار وبلاگ به آبادی، علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، امروز چهارشنبه 17 مرداد و همزمان با فرارسیدن روز خبرنگار در تحریریه سایت خبری چمدان حضور یافت و ضمن بازدید از بخش های این سایت خبری با سردبیر، مدیران و وبلاگ به آبادی این سایت تخصصی حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت و گو کرد.

مونسان در این بازدید ضمن گرامیداشت 17 مرداد روز خبرنگار و تبریک این روز به سردبیر و وبلاگ به آبادی سایت خبری چمدان و تمامی اصحاب رسانه و وبلاگ به آبادی، به سؤالات وبلاگ به آبادی در مورد موضوعات مختلف از جمله صیانت از میراث فرهنگی و آثار تاریخی، عوارض خروج از کشور، ارز مسافرتی، سفرهای ارزان قیمت، تبدیل سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه و... پاسخ گفت.

مونسان در این بازدید از وبلاگ به آبادی به عنوان افرادی پرتلاش یاد کرد که موضوعات مرتبط با میراث فرهنگی و گردشگری با یاری آن ها می تواند به یک مطالبه و جریان تبدیل گردد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همچنین با اشاره به نقش وبلاگ به آبادی از آن ها خواست تا در ارتقای صندلی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یاری نمایند.

سردبیر سایت خبری چمدان توضیحاتی را در مورد این سایت به عنوان تنها سایت تخصصی حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به معاون رئیس جمهوری ارائه کرد.

مونسان سپس با حضور در بخش تحریریه این سایت خبری، خبر مربوط به حضور و بازدید خود از این سایت را بر روی خروجی سایت چمدان منتشر کرد.

محمدحسن طالبیان معاون میراث فرهنگی، پویا محمودیان معاون صنایع دستی و روح الله مهدی نژاد رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی در این بازدید مونسان را همراهی کردند.

منبع: میراث آریا

به "بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از سایت خبری چمدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از سایت خبری چمدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید