بازگشت سعید معروف به تیم ملی والیبال؟

به گزارش وبلاگ به آبادی، سعید معروف ستاره و ملی پوش والیبال ایران پس از حذف تیم ملی در دور مقدماتی المپیک توکیو، از بازی های ملی خداحافظی کرد. خداحافظی نابهنگام این ستاره والیبال درحالی بود که بسیاری فکر می کردند که پاسور باتجربه تیم ملی حداقل در یک رقابت جهانی دیگر برای ایران بازی می کند.

بازگشت سعید معروف به تیم ملی والیبال؟

خداحافظی معروف از تیم ملی به گونه ای بود که فدراسیون جهانی والیبال به آن واکنش نشان داد و نوشت: ما تصور می کردیم که سعید معروف تا سال 2022 در تیم ملی والیبال ایران می ماند!

بلافاصله بعد از المپیک توکیو چند بازیکن از تیم ملی خداحافظی کردند که یکی از آن ها سعید معروف ملی پوش والیبال ایران بود. برخی امیدوار بودند که این بازیکن را بار دیگر در سال 2022 با لباس تیم ملی ببینند و امید داشتند که معروف تا خاتمه رقابت های قهرمانی 2022 جهان، توپ بزند.

حالا شنیده ها حاکی از آن است که باتوجه به تقویم شلوغ والیبال ایران در رقابت ها بین المللی پیش رو و تداخل رقابت های جهانی و بازی های آسیایی، فدراسیون والیبال برای بازگشت معروف به تیم ملی رایزنی هایی را انجام داده و منتظر پاسخ نهایی معروف است؛ این صحبت های مطرح شده درحالی است که معروف پس از خداحافظی تاکید داشت که خداحافظی او از تیم ملی احساسی نبوده است. او در این باره گفته بود: این اطمینان را به همه عزیزان می دهم که تصمیم بنده در مورد خداحافظی از بازی های ملی نه تنها احساسی نبوده بلکه از مدت ها پیش همه جوانب آن در نظر گرفته شده و در نهایت عملی شد هر چند که به هیچ عنوان تصمیم راحتی برایم نبود. در نهایت به خاطر وقت آزاد بیشتری که نصیبم شده، ترجیح دادم که همزمان با بازی در تیم های باشگاهی، فعالیتم در زمینه های مختلف والیبال را ادامه دهم، چون به هیچ عنوان قصد ندارم از والیبال جدا باشم.

پس از خداحافظی معروف از تیم ملی، حداقل انتظار از فدراسیون والیبال این بود که برای زحمات این بازیکن مراسمی را ترتیب دهد؛ اتفاقی که هیچ وقت نیفتاد و این موضوع موجب ناراحتی هواداران اسطوره والیبال ایران شد. حال باید دید که برنامه فدراسیون و سرمربی والیبال ایران چگونه خواهد بود و درصورت صحت رایزنی های اجرا شده آیا معروف دوباره به تیم ملی بازخواهد گشت یا خیر؟

منبع: فرارو

به "بازگشت سعید معروف به تیم ملی والیبال؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت سعید معروف به تیم ملی والیبال؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید