به بن بست خوردن حضور ژاوی در بارسلونا با وجود اعلام باشگاه السد

به گزارش وبلاگ به آبادی، باشگاه بارسلونا با اظهارات مدیر اجرایی باشگاه السد قطر درباره ژاوی هرناندس موافق نیست و همین موضوع انتقال این مربی را در هاله ای از ابهام قرار داده است.

به بن بست خوردن حضور ژاوی در بارسلونا با وجود اعلام باشگاه السد

به گزارش وبلاگ به آبادی، ترکی العلی مدیر اجرایی باشگاه السد قطر امروز (آدینه) بیان کرد مدیریت این باشگاه با انتقال ژاوی به بارسلونا در ازای پرداخت بند فسخی که در قرارداد او وجود دارد (که گفته می گردد 5 میلیون یورو است)، موافقت نموده است. او بعلاوه گفت که با باشگاه بارسلونا توافق کردیم در آینده با یکدیگر همکاری داشته باشیم.

این اظهارات در حالی از جانب مدیر اجرایی باشگاه السد مطرح شده که رسانه های نزدیک به باشگاه بارسلونا خبر داده اند این باشگاه حاضر به پرداخت رقم فسخ قرارداد ژاوی 41 ساله نیست و هنوز توافقی بین طرفین حاصل نشده است.

نشریه موندو دپورتیوو چاپ کاتالونیا در این خصوص گزارش داد منابعی در باشگاه بارسلونا اطمینان داده اند که این باشگاه رقم بند فسخ ژاوی را پرداخت نخواهد کرد و مذاکرات همچنان ادامه دارد.

نشریه اسپورت چاپ کاتالونیا هم نوشت مدیران بارسلونا آرامش خود را حفظ نموده اند و معتقدند همه چیز به خوبی پیش می رود. طبق این گزارش آنها خوشبین هستند و بر این باورند که امروز با ژاوی قرارداد امضا خواهند کرد.

شبکه رادیویی کادناسِر کاتالونیا هم مدعی شد که یکی از اعضای باشگاه بارسلونا به این رسانه خبر داده بارسلونا برنامه ای برای پرداخت رقم 5 میلیون یورویی فسخ قرارداد ژاوی ندارد و با اظهارات ترکی العلی مدیر اجرایی باشگاه السد موافق نیستند.

رادیو کاتالونیا هم گزارش داد، بارسلونا در خصوص ژاوی هنوز بیانیه ای منتشر ننموده چون با اظهارات ترکی العلی موافق نیست و توافق را ناتمام می داند. در حال حاضر مذکرات بین طرفین به بن بست خورده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "به بن بست خوردن حضور ژاوی در بارسلونا با وجود اعلام باشگاه السد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به بن بست خوردن حضور ژاوی در بارسلونا با وجود اعلام باشگاه السد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید