توزیع کارت ورود به جلسه آزمون سراسری آغاز شد

به گزارش وبلاگ به آبادی، سخنگوی سازمان سنجش از آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون سراسری ناپیوسته سال 1400 خبر داد.

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون سراسری آغاز شد

به گزارش وبلاگ به آبادی، فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد: آزمون سراسری در روز های چهارشنبه، پنج شنبه، جمعه و شنبه آینده (9، 10، 11 و 12 تیر) برگزار خواهد شد.

او افزود: بر این اساس کنکور گروه آزمایشی هنر در صبح روز چهارشنبه 9 تیر، کنکور گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و همچنین گروه آزمایشی علوم انسانی در صبح روز پنجشنبه 10 تیر، کنکور گروه آزمایشی علوم تجربی در صبح روز جمعه 11 تیر و کنکور گروه آزمایشی زبان های خارجی در صبح روز شنبه 12 تیر برگزار می شود.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش گفت: متقاضیان لازم است از امروز (یکشنبه، 6 تیر) برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون خود به سایت سازمان سنجش مراجعه و روی لینک کارت ورود به جلسه آزمون سراسری کلیک کرده و با استفاده از دو شیوه کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

به گفته این مقام مسئول، داوطلبان می توانند با وارد کردن شماره پرونده، کد ملی، سریال شناسنامه و در روش دوم با استفاده از شماره سریال و شماره شناسنامه کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

زرین آمیزی ادامه داد: کارت شرکت در آزمون همه متقاضیان به همراه راهنمای شرکت در آزمون تا روز سه ­شنبه، 8 تیر برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع­ رسانی سازمان سنجش قرار خواهد داشت؛ لذا متقاضیان شرکت در آزمون، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه کنند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش ادامه داد: متقاضیانی که در 2 یا 3 گروه آزمایشی متقاضی شده اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، برحسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروه های آزمایشی دوم و سوم (گروه­ های آزمایشی هنر و زبان های خارجی) خود هم اقدام کنند.

زرین آمیزی افزود: متقاضیان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس ­دار و ارائه آن الزامی است. متقاضیان در صورت مشاهده نقص احتمالی در کارت شرکت در آزمون، باید به حوزه ­های رفع نقص کارت مندرج مراجعه کنند.

او ادامه داد: چنانچه متقاضی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، پیروز به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی شود، لازم است با مراجعه به درگاه سازمان سنجش آموزش کشور و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده و یا کد پیگیری ثبت ­نام اقدام کنند و به هیچ وجه به باجه رفع نقص مراجعه نکنند.

سخنگوی سازمان سنجش یادآوری کرد: این امکان برای متقاضیانی فراهم است که در سیستم پاسخگویی دارای عضویت باشند؛ لذا ضرورت دارد متقاضیانی که اطلاعات فوق را مفقود کرده اند با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام کنند.

منبع: فرارو

به "توزیع کارت ورود به جلسه آزمون سراسری آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع کارت ورود به جلسه آزمون سراسری آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید