جریمه 25 هزار دلاری مسلح کردن پهپاد در آمریکا

به گزارش وبلاگ به آبادی، سازمان هوانوردی فدرال آمریکا به مردم هشدار داد که از مسلح کردن پهپادهای خود پرهیز نمایند تا مجبور به پرداخت جریمه چند 10 هزار دلاری نشوند.

جریمه 25 هزار دلاری مسلح کردن پهپاد در آمریکا

همه احتمالا مطلع هستند که مسلح کردن هواپیماهای بدون سرنشین یا همان پهپادها ایده بدی است، اما به نظر می رسد که بعضی افراد نسبت به آن بی اهمیت هستند.

سازمان هوانوردی فدرال آمریکا(FAA) هشدارهایی در خصوص تجهیز پهپادها به سلاح صادر و خاطرنشان نموده است که این امر نقض قوانین و یک تخلف فدرال یا ایالتی است که افراد ممکن است مرتکب شوند.

این سازمان همچنین در این هشدار اعلام نمود که مسلح کردن پهپادها می تواند آسیب جدی به فرد و حساب بانکی وی بزند، چرا که این کار تا 25 هزار دلار جریمه در بر خواهد داشت.

هنوز تعیین نیست که چه چیزی موجب این موضع شدید اللحن سازمان هوانوردی فدرال آمریکا در خصوص این موضوع شده است، اما بر کسی پوشیده نیست که بعضی آمریکایی ها سالهاست که پهپادهای خود را به انواع اسلحه ها، پرتابگر شعله های آتش و سایر تجهیزات نظامی تجهیز می نمایند، اگرچه که غالبا از روی کنجکاوی است و هدف شومی پشتش نیست اما به هر حال خطرناک است و ممکن است جان افراد را تهدید کند.

ممکن است ویدیویی که به تازگی پخش شده و شلیک به وسایل آتش بازی روی هوا توسط یک پهپاد در یک مهمانی را نشان می دهد، دیده باشید. حال اگر یکی از تیرها به مهمانان برخورد می کرد چه می شد؟

بنابراین قانون گذار احساس وظیفه نموده است تا بدین ترتیب احتمال وقوع یک حادثه جدی را کاهش دهد تا شاهد آتش دریافت خانه ها یا آسیب به مردم توسط پهپادهای مسلح نباشیم.

سازمان فدرال هوانوردی(The Federal Aviation Administration) اداره ای از واحد ترابری ایالات متحده آمریکا است که وظیفه کنترل و سرپرستی همه امور هوانوردی غیرنظامی در آمریکا را به عهده دارد. اداره هوانوردی فدرال اجازه نامه های ملی پرواز و همچنین پرتاب های فضایی را صادر می نماید.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "جریمه 25 هزار دلاری مسلح کردن پهپاد در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه 25 هزار دلاری مسلح کردن پهپاد در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید