حسینی با 13 بازی و 8 کلین شیت، در انتظار پیشنهاد باشگاه

به گزارش وبلاگ به آبادی، به گزارش خبرنگار مهر، سیدحسین حسینی که فصل گذشته رکورد طولانی ترین دقایق گل نخوردن در لیگ برتر را به خود اختصاص داد، اوایل این فصل بیشتر از روی نیمکت کار را دنبال کرد. اما حواشی پیش آمده در دربی باعث شد تا حسینی به ترکیب ثابت تیمش برسد و تا سرانجام فصل دروازه بان شماره یک آبی ها باشد.

حسینی با 13 بازی و 8 کلین شیت، در انتظار پیشنهاد باشگاه

حسینی در این فصل 13 بار برای تیمش به میدان رفت. او اولین بازی اش را در هفته نهم مقابل سایپا انجام داد و بعد از آن در هفته های دهم، پانزدهم، بیستم، بیست و یکم، بیست و دوم، بیست و چهارم، بیست و پنجم، بیست و ششم، بیست و هفتم، بیست و هشتم، بیست و نهم و سی ام بازی کرد.

حسینی 7 بار در این فصل کلین شیت داشت و در 6 بازی دروازه اش باز شد. دروازه این دروازه بان تنها در یک بازی (مقابل استقلال خوزستان در تهران) بیشتر از یک بار باز شد. آبی پوشان در آن بازی به فزونی 4 بر 2 رسیدند.

آبی پوشان در این فصل 5 شکست داشتند که دو شکست آنها با حضور حسینی ثبت شده است. این دو شکست یکی مقابل سپاهان در تهران و دیگری مقابل پدیده در مشهد بود که هر دو با نتایج مشابه یک بر صفر شکل گرفت.

حسینی در 1170 دقیقه حضورش در ترکیب آبی پوشان و 7 گل خورده، به طور میانگین در 167 دقیقه یک گل دریافت نموده که این آماری خوب برای یک دروازه بان به حساب می آید.

حسینی از جمله بازیکنان استقلال است که قراردادش با این تیم به سرانجام رسیده و در انتظار پیشنهاد رسمی باشگاه برای تمدید قرارداد در فصل جدید است. شنیده می گردد حسینی پیشنهادات خوبی از یکی دو تیم لیگ فزونی دارد و برای تمدید قرارداد با استقلال شرط و شروطی دارد.

احتمال اینکه مدیران استقلال بعد از بازگشت این تیم از امارات مذاکرات شان را با حسینی شروع نمایند زیاد است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حسینی با 13 بازی و 8 کلین شیت، در انتظار پیشنهاد باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی با 13 بازی و 8 کلین شیت، در انتظار پیشنهاد باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید