سرویس دهی مترو در اصفهان تا ساعت 19 و اتوبوس تا ساعت 20

به گزارش وبلاگ به آبادی، خبرنگاران/اصفهان براساس دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا، ساعت فعالیت مترو و اتوبوس از امروز (شنبه-24 آبان ماه) در شهر اصفهان تغییر کرد.

سرویس دهی مترو در اصفهان تا ساعت 19 و اتوبوس تا ساعت 20

با توجه به دستورالعمل جدید ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان، از امروز ساعت فعالیت و خدمات دهی سرویس حمل و نقل عمومی شهر اصفهان از جمله مترو و اتوبوسرانی با تغییراتی همراه شده است.

احمدرضا طحانیان، مدیرعامل شرکت مترو منطقه اصفهان در این باره با اشاره به اینکه از امروز ساعت کار متروی اصفهان از ساعت شش و 15 دقیقه صبح با سرفاصله 15 دقیقه تا ساعت 19 خواهد بود، اظهار کرد: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با شیوع ویروس کرونا استفاده از ماسک در مترو اجباری است و از سوار شدن افراد بدون ماسک جلوگیری می شود.

وی با اشاره به جابجایی روزانه 30 هزار نفر با متروی اصفهان، گفت: در حال حاضر همه مسافران متروی اصفهان از ماسک استفاده می کنند.

به گزارش وبلاگ به آبادی و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، مدیرعامل شرکت مترو منطقه اصفهان اضافه کرد: کابین، درب و دستگیره کابین، تجهیزات، پنل و گوشی تلفن داخل کابین در هر سفر کامل و حین تعویض راهبر با مواد گندزدایی مناسب ضد عفونی می شود؛ همچنین با خرید دستگاه ضدعفونی فرابنفش UVC و آموزش استفاده از آن به کارکنان نسبت به ضدعفونی واگن های مترو اقدام شده است.

کاهش دو ساعته فعالیت اتوبوس های شهری

همچنین عباس روحانی، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان در مورد ساعات فعالیت اتوبوس های شهری، اظهار کرد: از امروز بر اساس مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان، ساعت فعالیت و سرویس دهی اتوبوس های شهر از 5:30 صبح تا 20 شب است. تا روز گذشته ساعت فعالیت اتوبوس های شهر اصفهان تا 22 شب بود.

وی اضافه کرد: استفاده از ماسک توسط مسافران در اتوبوس های شهر اجباری است، در غیر این صورت از سوار شدن آنها ممانعت خواهد شد، همچنین در راستای حفظ سلامت مسافران و رانندگان با استفاده از کاورهای پلاستیکی، فضای کابین رانندگان اتوبوس از مسافران جدا شده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان گفت: تمام ناوگان فعال بخش دولتی و خصوصی اتوبوسرانی اصفهان هر شب پس از اتمام خدمات رسانی در سه توقفگاه توسط 10 نفر نیروی متخصص با استفاده از محلول های ویژه ضدعفونی می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سرویس دهی مترو در اصفهان تا ساعت 19 و اتوبوس تا ساعت 20" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرویس دهی مترو در اصفهان تا ساعت 19 و اتوبوس تا ساعت 20"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید