قطار گردشگری زنجان هم راه افتاد ، جزئیات اولین تور اعلام شد ؛ تهرانی ها برای جشنواره آش به زنجان بروند

به گزارش وبلاگ به آبادی، قطار گردشگری زنجان هم به قطارهای گردشگری موجود اضافه شد.

قطار گردشگری زنجان هم راه افتاد ، جزئیات اولین تور اعلام شد ؛ تهرانی ها برای جشنواره آش به زنجان بروند

وبلاگ به آبادی: دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری پارس ویژن طی عقد قراردادی با شرکت حمل و نقل ریلی رجا قطار گردشگری را در راستا تهران - زنجان راه اندازی کرد.

اولین تور قطار گردشگری زنجان 25 مرداد ماه همزمان با برگزاری جشنواره آش زنجان به صورت ویژه برگزار می گردد. این قطار گردشگری 7 صبح از تهران حرکت می نماید و 19:30 همان روز زنجان را به سمت تهران ترک می نماید. قیمت این تور 230 هزار تومان اعلام شده است.

این قطار در نزدیک شهر سلطانیه توقف دو ساعته ای خواهد داشت تا مسافران قطار گردشگری از گنبد تاریخی سلطانیه بازدید نمایند. سپس به سمت شهر زنجان حرکت نموده و در ساعت 12 ظهر وارد ایستگاه زنجان می شوند. مسافران این قطار به مرکز شهر رفته و از موزه رختشویخانه و موزه مردان نمکی (عمارت ذوالفقاری) و بازار زنجان بازدید می نمایند.

پس از صرف ناهار و استراحتی کوتاه در هتل سپهر زنجان به محل برگزاری جشنواره آش در منطقه ییلاقی گاوازنگ رفته و ضمن بازدید از جشنواره و نمایشگاه صنایع دستی اقوام ایرانی و صرف آَش به ایستگاه راه آهن زنجان بازگشته تا در ساعت 19:30 عصر به مبدا حرکت باز گردند.

منبع: چمدان

به "قطار گردشگری زنجان هم راه افتاد ، جزئیات اولین تور اعلام شد ؛ تهرانی ها برای جشنواره آش به زنجان بروند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطار گردشگری زنجان هم راه افتاد ، جزئیات اولین تور اعلام شد ؛ تهرانی ها برای جشنواره آش به زنجان بروند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید