قهرمانی تاریخی جوانان والیبال ایران در دنیا

به گزارش وبلاگ به آبادی، تیم ملی والیبال جوانان ایران پیروز شد در فینال رقابت های جوانان دنیا مقابل ایتالیا به پیروزی برسد و عنوان قهرمانی را بدست آورد.

قهرمانی تاریخی جوانان والیبال ایران در دنیا

فارس نوشت: تیم والیبال جوانان ایران در مرحله نهایی مسابقات قهرمانی زیر 21 سال دنیا که در کشور بحرین در حال برگزاری است به مصاف ایتالیا رفت و این دیدار نفس گیر و حساس را با نتیجه 3 بر 2 به سود خود خاتمه داد.

شاگردان عطایی برای اولین بار در تاریخ این پیکارها به فینال رسیده بودند و پیروز شدند با تاریخ سازی عنوان قهرمانی را بدست آورند.

سروقامتان جوان ایران پیروز شدند در ست های دوم با نتیجه 25 بر 17، سوم با نتیجه 25 بر 23 و پنجم با نتیجه 15 بر 12 به پیروزی برسند و در ست اول با نتیجه 25 بر 17 و چهارم 25 بر 22 را واگذار کردند.

تیم ایران یک بار هم در این مسابقات در مرحله یک چهارم نهایی مقابل ایتالیا قرار گرفته بود اما با نتیجه 3 بر یک مغلوب این تیم شده بود و با پیروزی امروز به نوعی انتقام خود را از لاجوردی پوشان گرفت.

به گزارش فارس، بهترین عملکرد ایران در مسابقات جوانان دنیا مربوط به سال 2007 بود که ایران با راهنمایی مصطفی کارخانه توانست عنوان سومی را کسب کند.

در دیدار رده بندی هم برزیل با نتیجه 3 بر صفر از سد روسیه گذشته و به مقام سوم دست پیدا کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "قهرمانی تاریخی جوانان والیبال ایران در دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمانی تاریخی جوانان والیبال ایران در دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید