لغو خدمات دهی تأسیسات گردشگری خراسان شمالی در تعطیلات عید فطر

به گزارش وبلاگ به آبادی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی گفت: با توجه به قرار دریافت استان در شرایط هشدار و با هدف پیشگیری از افزایش مبتلایان به ویروس کرونا، هیچ یک از تأسیسات گردشگری در ایام تعطیلات عید فطر خدمات دهی ندارند.

لغو خدمات دهی تأسیسات گردشگری خراسان شمالی در تعطیلات عید فطر

به گزارش وبلاگ به آبادی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی، حبیب یزدان پناه روز شنبه 3 خردادماه 99 گفت: بر اساس تصمیمات ستاد استانی مبارزه با کرونا و کمیته گردشگری ذیل این ستاد، تمام تأسیسات گردشگری خراسان شمالی اعم از بوم گردی ها، واحدهای پذیرایی و اقامتی تعطیل بوده و خدماتی ارائه نمی دهند.

او با بیان اینکه در حال حاضر خراسان شمالی نسبت به شیوع ویروس کرونا در شرایط هشدار واقع شده است، شرح داد: دستورالعمل های لازم به واحدهای گردشگری ابلاغ شده است و نظارت و بازرسی های لازم برای حسن اجرای این دستورالعمل ها انجام می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی تأکید کرد: آغاز به کار مجدد تأسیسات گردشگری و فعالیت آن ها منوط به تصمیم ستاد استانی پیشگیری و مبارزه با کرونا است.

او با اشاره به زمان فعالیت و بازگشایی موزه ها و اماکن فرهنگی تاریخی نیز اضافه نمود: در جلسه آینده ستاد ملی مبارزه با کرونا در وزارتخانه متبوع در این خصوص تصمیم گیری خواهد شد.

منبع: میراث آریا

به "لغو خدمات دهی تأسیسات گردشگری خراسان شمالی در تعطیلات عید فطر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو خدمات دهی تأسیسات گردشگری خراسان شمالی در تعطیلات عید فطر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید