مطالعات سایت گردشگری فندقلو در نمین آغاز شد

به گزارش وبلاگ به آبادی، معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از آغاز مطالعات سایت گردشگری فندقلو در شهرستان نمین خبر داد.

مطالعات سایت گردشگری فندقلو در نمین آغاز شد

به گزارش وبلاگ به آبادی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، ناصر محمودی معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل، امروز دوشنبه 25 تیر با اعلام این خبر شرح داد: به منظور استفاده از ظرفیت گردشگری فندقلو و تهیه بسته های طرح مطالعات سایت گردشگری در این منطقه آغاز شده است.

او با اذعان به اینکه مطالعات می تواند منجر به تهیه بسته های سرمایه گذاری به صورت علمی شود، اضافه نمود: مشاور ذی صلاح به منظور انجام مطالعات انتخاب و مطالعات نیز در محدوده چهار هزار هکتاری آغاز شده که حداکثر تا دو ماه آینده به اتمام می رسد.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یادآور شد: نتایج مطالعات در اختیار سرمایه گذارانی که مایل به سرمایه گذاری در منطقه هستند، قرار خواهد گرفت.

به گفته محمودی اعتبار لازم به این منظور از طریق معاونت سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل تامین شده و تخصیص یافته است.

او با اذعان به اینکه جنگل فندقلو از جاذبه های منحصر به فرد طبیعی استان اردبیل و شهرستان نمین محسوب می شود، ادامه داد: این منطقه قابلیت کم نظیری برای رونق اکوتوریسم داشته و می توان تاسیسات متنوعی در محدوده آن احداث کرد.

منبع: میراث آریا

به "مطالعات سایت گردشگری فندقلو در نمین آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطالعات سایت گردشگری فندقلو در نمین آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید