پست اینستاگرامى بهنوش بختیاری براى آمنه بهرامى، قربانى اسیدپاشى

به گزارش وبلاگ به آبادی، بهنوش بختیاری بازیگر توانمند ایرانی در پی عیادت از آمنه بهرامی، قربانی اسیدپاشی عکسی از خود و او در صفحه شخصی خود منتشر نمود.

پست اینستاگرامى بهنوش بختیاری براى آمنه بهرامى، قربانى اسیدپاشى

بهنوش بختیاری با انتشار عکس زیر در صفحه شخصی خود نوشت:

منزل آمنه بهرامی، دوست عزیز من که با همون صورت اسید پاشیده مهربانت، بسیار بسیار زیباتر از خوش صورتان اطرافم جلوه میکنی. چون پوک و توخالی و پرادعا و تهمت زن و بدذات نیستی. تو یه قلب داری که انقدر زیباست که نه تنها اسید، بلکه آتشفشان هم حریفش نمی گردد. تو انقدر فضیلت انسانی و سواد و شخصیت و ادب اجتماعی داری که وقتی باهات حرف می زنم آثار اسیدی نمی بینم. تو ثابت کردی که زیبایی زن اول در قلبش باید هویدا گردد. که اگر قلب زنی زیبا نبود، هیچ آرایش و عمل و پروتز و عشوه شتری او را زیبا نخواهد کرد. برایت دعا می کنیم که جراحی های بعدی ات به سلامت انجام گردد.

خوشحالم که فیلم مستند احمد عبدالهیان به زودی پخش خواهد شد و ما برای بار هزارم خواهیم فهمید که نیروی شر همواره در دنیا بوده و هست. که جواب نه دادن به یک پسر چه عقوبتی داشت. که چقدر باید مواظب رابطه های بی اساس بود. صورت و مری و ریه، معده و نای و تمام گوارشت سوخت. دلت سوخت. خانوادت سوختند، اما تو شیرزن بازهم بخشیدی.

دوست من تو افتخار منی. نه آن دوست زیبایی که به دو تا سکانس همه را می فروشد. نه آن دوست به ظاهردوستی که خود وجودش اسید است و با تهمت هاش به روح دیگران اسید می پاشد. امام حسین به آمنه من قرار و آرامش بده وبه من نیروی قدردانی از رفقای نابم.

اربعین حسینی را تسلیت می گویم.......یا حسین

مجله اینترنتی وبلاگ به آبادی

منبع: setare.com

به "پست اینستاگرامى بهنوش بختیاری براى آمنه بهرامى، قربانى اسیدپاشى" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پست اینستاگرامى بهنوش بختیاری براى آمنه بهرامى، قربانى اسیدپاشى"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید