پیشنهادات ایران در فدراسیون جهانی وزنه برداری تأیید شد

به گزارش وبلاگ به آبادی به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، نشست کمیته آموزش و مربیان فدراسیون جهانی وزنه برداری با حضور محسن بیرانوند عضو ایرانی این کمیته، به صورت وبینار برگزار گشت که پیشنهادات ارائه شده از سوی نماینده کشورمان مورد تائید اعضا قرار گرفت.

پیشنهادات ایران در فدراسیون جهانی وزنه برداری تأیید شد

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ دیدگاه بیشتر بدانید.

در این جلسه، بیرانوند سه پیشنهاد را مطرح نمود. انتخاب فدراسیون برتر سال، افزایش تعداد رشته های تحت پوشش فدراسیون جهانی و برگزاری رقابت های بین قاره میان برترین های قاره ها، پیشنهاداتی بود که مطرح و درباره آن بحث و تبادل نظر شد.

در انتها، برگزاری رقابت های بین قاره ای به تصویب اعضا رسید. البته، نحوه اجرای آن در نشست های بعدی مورد بررسی قرار خواهد گرفت اما قالبی مجذوب کننده تر و حرفه ای تر خواهد داشت تا موجب توجه بیشتر به وزنه برداری شود. البته، کلیات دو پیشنهاد دیگر هم مورد استقبال قرار گرفت که قرار شد در این باره، بررسی های بیشتری انجام شود.

پیش از این و به پیشنهاد نماینده کشورمان در این کمیته، مقرر شد ثبت روز جهانی وزنه برداری جهت تائید نهایی به هیأت رئیسه فدراسیون جهانی ارسال شود. پیشنهاد بیرانوند، جهت همگانی سازی بیشتر این ورزش ارائه شد که می تواند تغییری جدی در رویکردهای فدراسیون جهانی به این موضوع داشته باشد.

انتخاب برترین مربی جهان هم که پیش از این به کمیته آموزش و مربیان ارائه شده بود، مورد تصویب قرار گرفت و جهت اجرایی شدن به هیأت رئیسه فدراسیون جهانی ارائه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پیشنهادات ایران در فدراسیون جهانی وزنه برداری تأیید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهادات ایران در فدراسیون جهانی وزنه برداری تأیید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید