بازی کنترل 2 برای کنسول های نسل نهم و کامپیوتر معرفی گردید

به گزارش وبلاگ به آبادی، اخیراً استودیو رمدی اینترتینمت (Remedy Entertainment) به صورت رسمی تأیید نموده است که روی توسعه بازی کنترل 2 (Control 2) کار می نماید. این بازی قرار است به صورت مشترک با همکاری شرکت 505 گیمز (505 Games) ساخته گردد و وظیفه انتشار آن هم بر عهده همین شرکت است.

بازی کنترل 2 برای کنسول های نسل نهم و کامپیوتر معرفی گردید

بازی کنترل 2 که قبلاً با عنوان رمز Codename Heron شناخته می شد، در آینده برای پلتفرم های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/ اس و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد. این استودیو بعلاوه اضافه نمود که این دنباله در حال حاضر در مرحله مفهومی توسعه خود قرار گرفته است و قرار است با موتور بازی سازی نورث لایت (Northlight) استودیو رمدی ساخته گردد.

میکائیل کاسورینن (Mikael Kasurinen)، کارگردان بازی کنترل، در سایت رمدی درباره این موضوع نوشته است: با بازی کنترل، به دنیای ناشناخته ها قدم گذاشتیم. می خواستیم چیز جدیدی را خلق کنیم؛ یک چیز متفاوت و غیرمنتظره، دنیایی که مثل هیچ دنیای دیگری نیست. از بازیکنان تشکر می کنم که باعث شدند کنترل برای ما به چنین موفقیتی تبدیل گردد. با کنترل 2 می خواهیم جهش دیگری را در دنیای ناشناخته ها ثبت کنیم. این یک ماجراجویی غیرمنتظره خواهد بود. مدتی طول می کشد اما به بیان بهتر این هیجان انگیزترین پروژه ای است که تا به حال روی آن کار نموده ام. هنوز روزهای اولیه توسعه آن است اما ارزش صبر کردن را خواهد داشت.

رامی و رافی گالانته، دو مدیرعامل شرکت 505 گیمز، بازی کنترل را به عنوان بزرگ ترین سرمایه گذاری این شرکت خطاب می نمایند و معامله 51 میلیون دلاری برای دنباله این اثر که با رمدی انعقاد شده است، می تواند داستان موفقیت بازی کنترل را ادامه دهد. طبق این قرارداد، وظیفه انتشار بازی کنترل 2 برای کامپیوتر بر عهده رمدی و وظیفه انتشار بازی برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری بر عهده 505 گیمز است.

رامی و رافی گالانته در صحبت های خود بیان کردند: ما از تعمیق همکاری خود با رمدی و ادامه داستان موفقیت کنترل با هم هیجان زده هستیم. از زمان عرضه بازی در سال 2019، بازی کنترل بیش از سه میلیون نسخه فروخته است. کنترل بزرگ ترین سرمایه گذاری شرکت 505 گیمز تا به حال است؛ بنابراین جایگاه ویژه ای در قلب ما دارد. ما از کل جامعه بازیکنانی که بازی کنترل را به یک بازی ماندگار و دوست داشتنی تبدیل نموده اند سپاسگزاریم و بیش از آن هم هیجان داریم تا بازی کنترل 2 را برای شما خلق کنیم.

استودیو رمدی این روزها به صورت همزمان مشغول توسعه پروژه های مختلفی است و روزهای شلوغی را پشت سر می گذارد. می دانیم که آن ها در حال توسعه یک بازی با نام رمز Project Condor هستند که قرار است یک بازی چندنفره در دنیای بازی کنترل باشد. بعلاوه آن ها بازی آلن ویک 2 را هم به صورت رسمی معرفی نموده اند. علاوه بر این دو پروژه، این استودیو قرار است با همکاری با راک استار گیمز بازسازی دو بازی محبوب مکس پین 1 و مکس پین 2 را توسعه دهد.

منبع: Gamespot

منبع: دیجیکالا مگ

به "بازی کنترل 2 برای کنسول های نسل نهم و کامپیوتر معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی کنترل 2 برای کنسول های نسل نهم و کامپیوتر معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید